niumicpl@gmail.com

21NADOBE: „To co było do tej pory, to dopiero INTRO”.

21NADOBE: „To co było do tej pory, to dopiero INTRO”.

„Intro” to już 5. numer, po „Underrated”, „Zabawkach”, „Mirror” i „Trudnych sprawach”, zapowiadający krążek „Nikt jak człowiek” ekipy 21NADOBE. Nowy reprezentant śląskiego labelu to dwuosobowa grupa, która swoje działania koncentruje wokół nietuzinkowych koncepcji opartych na zabawie słowem i skupianiu dużej uwagi na warstwie technicznej. Do każdego z utworów na płycie powstał klip, będący nieodłącznym elementem tego projektu. W MaxFloSklepie trwa pre-order debiutanckiego albumu 21NADOBE

Za produkcję bitów na płytę „Nikt jak człowiek” odpowiada ReFresh, miksem i masteringiem materiału muzycznego zajął się natomiast OER. Nagrania powstały w ProMusicLab w Krakowie. Jak mówią członkowie 21NADOBE: „Materiał na płytę powstawał przez ostatnie dwa lata. Wydarzenia, które w tym czasie się rozegrały dotyczyły nas wszystkich − skłaniały coraz bardziej do spojrzenia na człowieka w krytyczny sposób i posłużyły za inspirację do tworzenia. W numerach miesza się zatem szczera samoocena z opinią na temat ludzkich zachowań, które obserwujemy w bezpośrednim otoczeniu każdego dnia. Znalazło się tu dużo typowego dla naszego składu ironicznego spojrzenia na świat z krytycznym i szczerym podejściem do samych siebie.”

Premierowy numer to piąta z kolei odsłona wydawnictwa pt. „Nikt jak człowiek”, którego przedsprzedaż odbywa się pod adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/21NADOBE-Nikt-jak-czlowiek-PREORDER/1050. Dwuosobowy skład przygotował krążek mający charakter spójnego konceptu i jak zapewnia, aby w pełni wchłonąć założenia, jakie mu przyświecały, należy albumu posłuchać w całości. Wszystkie dotychczasowe single wraz z klipami dostępne są na tej playliście: https://tiny.pl/wxkfl.

Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na wrzesień br.