Małe Krople || Young Igi powraca z solowym materiałem!

Małe Krople || Young Igi powraca z solowym materiałem!

Dziś o północy w serwisach streamingowych pojawiły się „ Małe Krople” pierwszy singiel z nadchodzącego po trzech latach przerwy solowego albumu Young Igiego. Utwór pokazuje bardziej dojrzałe, refleksyjne i osobiste wcielenie rapera. Numer zapowiada  powrót wydawniczy, który wydarzy się już tej jesieni.

Po wielkim sukcesie projektu OIO oraz albumu amfisbena w duecie z Żabsonem nadszedł czas na długo wyczekiwane solowe wydawnictwo Young Igiego. W zeszłym tygodniu raper poinformował swoich fanów o  powrocie ukrywając wszystkie posty na Instagramie.

” Małe Krople” to numer, w którym Young Igi pokazuję się od bardziej dojrzałej strony, wspominając o ludziach, którzy koniecznie chcą pojawić się w jego życiu, gdy osiągnął wielki sukces i o tym, jak stara się ich unikać.

Do utworu powstał teledysk w reżyserii Macieja Adamczaka znanego ze współpracy z Matą przy takich produkcjach jak „Szmata” czy „Szafir”. Zdjęcia do klipu zrealizowano m.in w Gdyni, z której pochodzi Young Igi.

Zaskakująca metamorfoza!

Wraz z premierą klipu potwierdzają się spekulacje o domniemanej i delikatnie zapowiadanej zmianie wizerunkowej Young Igiego. Chcąc nadać bardziej poważnego tonu swojej postaci Igi zdecydował się na ścięcie swoich ikonicznych długich włosów, które towarzyszyły mu od początku kariery. Nowy look ma być symbolem zmiany i dojrzałości, jaką raper osiągnął artystycznie.

„ Małe krople” to pierwszy singiel zapowiadający solowy albumu, który ukaże się jeszcze w tym roku nakładem Def Jam Recordings Poland.