QMPLE – projekt QueQuality oficjalnie!

QMPLE – projekt QueQuality oficjalnie!
QMPLE – projekt QueQuality oficjalnie!
Gibbs, Opał, Filipek, Bober, Przyłu, Szymi Szyms i Osaka we wspólnym singlu

Od jakiegoś czasu wytwórnia QueQuality zapowiadała wspólny projekt swoich podopiecznych. Wygląda na to, że obietnice właśnie się spełniają! Ostatnio otrzymaliśmy numer Gibbs / Favst „ztb”, będący częścią projektu. Teraz na kanale YouTube label zaprezentował kolejną cząstkę materiału oraz oficjalną nazwę projektu – QMPLE.

W singlu „Zanim przyjdzie dzień” udziela się, aż siedmiu raperów, z czego każdy prezentuje charakterystyczny dla siebie, indywidualny styl. Razem tworzą mieszankę dobrego, współczesnego rapu, z lekkimi, śpiewanymi partiami. Bit został wyprodukowany przez 4Money, a klip zrealizowany przez ekipę King Yeti Filmz.

ALBUM ZAMÓWICIE NA QUESHOP.PL

Jak możemy przeczytać w opisie i we wcześniejszych doniesieniach w mediach, projekt QMPLE powstał podczas wspólnych wojaży od Beskidu Niskiego, przez Dolny Śląsk, Warmię i Mazury, po słoneczne, włoskie Bari. Zwieńczeniem muzycznych podróży będzie kolejna, tym razem egzotyczna wyprawa, dzięki której fani otrzymają utwory, w których usłyszą całą bandę, wraz z Kabe i Miszelem.