Ekipa 2115 prosto z dzikiego zachodu prezentuje singiel BRUCE!

Ekipa 2115 prosto z dzikiego zachodu prezentuje singiel BRUCE!

Otrzymaliśmy pierwszy singel z wyjazdu składu 2115 do USA.

Kilka miesięcy temu Bedoes i jego ekipa podali informację, że tworząc własny label 2115, w który wydawane będą solowe albumy członków składu oraz wspólny mixtape, który nadchodzi wielkimi krokami. Pierwsze dwa single, czyli Więcej Dymu i Bedoesiara okazały się wielkimi hitami, generując miliony wyświetleń, streamów oraz kreacji na TikToku, nie dziwi więc kolejna szybka premiera w postaci singla Bruce, który dziś pojawił się w sieci.
TICKETMASTER.PL – BILETY NA WYDARZENIA

Bruce to pierwszy z wypuszczonych numerów, który powstał podczas wspólnego tripu ekipy do USA. 2115 spędziło tam kilkanaście dni, tworząc nowe numery i kręcąc teledyski na amerykańskiej ziemi. Na singlu, który śmiało można potraktować jako ekipowy hymn pochwalny dla marihuany udzielili się White 2115, Kuqe oraz Flexxy, a premierze utworu towarzyszy teledysk w kowbojskim stylu nagrany na prawdziwym dzikim zachodzie. Reżyserią teledysku zajął się Jan Dybus, który odpowiadał także za klip do Bedoesiary.

Podczas wyjazdu do USA 2115 regularnie publikowało na swoim kanale ekipowe vlogi z podróży, dzięki którym fani mogli poczuć się tak, jakby podróżowali po Stanach Zjednoczonych wraz z nimi.