niumicpl@gmail.com

Niech Żyje Bal || Bonson w klasycznym wydaniu!

Niech Żyje Bal || Bonson w klasycznym wydaniu!

Bonson w klasycznym wydaniu z singlem ” Niech Żyje Bal” – gościnnie Feno

Bonson w ostatnich tygodniach skupia się na promocji albumu „Diabeł Stróż”, który to trafi na streamingi i półki sklepowe już w połowie sierpnia. Po całkiem nieźle przyjętym maxisinglu „Milion/ZW” oraz „Naomi”, na którym gościnnie udzielił się duet Dwa Sławy, nadeszła pora na Bonsona w swojej klasycznej, nostalgicznej i nieco depresyjnej konwencji. ” Niech Żyje Bal”, na którym szczecińskiego rapera swoim refrenem wspiera związany z Hashasins i ANTIHYPE Feno, to numer o zatraceniu się w alkoholu i narkotykach z teledyskiem autorstwa Filop Studio.

Utwór jest przedostatnim singlem z nowej płyty Bonsona, a za jego produkcję odpowiada Gory, który na płycie produkował też ZW oraz utwór Sierpove Love z udziałem Deysa. Producent wcześniej znany był ze współpracy między innymi z Kukonem.

ALBUM ZAMÓWICIE NA DEFJAM.PL

Drugi solowy album Bonsona w Def Jam Recordings Poland to kumulacja doświadczeń artysty z dwóch ostatnich lat. Krążek wyprodukowany przez takich artystów jak Czarny HIFI, Gory, Ka-Meal, Ramzes czy Eigus to mieszanka złości, agresji i smutku przelewanego przez artystę na papier od wielu lat – prawdziwi fani rapera ze Szczecina będą w pełni zadowoleni. W najbliższych tygodniach Bonson wraz z Def Jam Recordings Poland stopniowo będą ujawniać gości na albumie. Do tej pory wśród ujawnionych gości znaleźli się Deys, Feno, asthma oraz Dwa Sławy, a więc zestaw dla prawdziwych koneserów klasycznego rapu.

Wersja preorderowa jest dostępna w dwóch wariantach – standardowym, wzbogaconym o plakat z okładką autorstwa MDOOMa i premium w czarnej, matowej kopercie bąbelkowej zawierającej dodatki: pendrive w kształcie karty kredytowej z rozszerzoną wersją albumu (zawiera bonus tracki oraz teledyski), metalowy naszyjnik z nieśmiertelnikiem, gumowy breloczek oraz specjalną kartę tarota z autografem Bonsona, upoważniającą do darmowego wejścia na jeden wybrany koncert solowy rapera.


Tracklista:
01. Milion (prod. Czarny HIFI, git. milolassiter)
02. ZW (prod. Gory)
03. Jaki Piękny Koniec Świata (prod. Walo Beatz)
04. Naomi feat. Dwa Sławy (prod. Czarny HIFI, skrecze DJ Te)
05. Niech Żyje Bal feat. Feno (prod. Gory)
06. Kłopoty (prod. Czarny HIFI)
07. Sierpove Love feat. Deys (prod. Gory)
08. Dość Już feat. ???? & ???????? (prod. Czarny HIFI)
09. Żyć Zawsze feat. ??? (prod. Ramzes)
10. Diabeł Stróż (prod. Eigus)
11. Klasyk feat. ????? & asthma & ???????? (prod. Emdot)
12. Ostatnia Bitwa (prod. Ka-Meal)
13. Hjuston Mamy Problem (prod. milolassiter)