BEDOESIARA || Bedoes i White ze wspólnym numerem!

BEDOESIARA || Bedoes i White ze wspólnym numerem!

W sieci ukazał się nowy teledysk Bedoesa i White’a, który jest drugim singlem wydanym pod szyldem nowej wytwórni muzycznej – 2115. Data jego premiery – 26 maja –  zdecydowanie nie jest przypadkowa, bo kawałek i klip „ Bedoesiara” to hołd złożony wszystkim kobietom. Za kreację, reżyserię i zdjęcia do teledysku odpowiadają Jan Dybus i Igor Połaniewicz z Papaya Roster.

Autorzy teledysku odwrócili role. Postaci Bedoesa, White’a, Flexxy’iego i Kuqe zagrały dziewczyny będące ich żeńskimi odpowiednikami i to one nawijają bez kompleksów do kamery.

Śledzący social media rapera wiedzą, że każdy, kto kupił rzecz z kolekcji Bedoesiary, mógł wziąć udział w castingu, ogłoszonym przez Borysa na jego Instastories tydzień wcześniej. Kilkadziesiąt osób, po przejściu castingu, spędziło z nim i ekipą 2115 dzień na planie, a także wystąpiło w klipie.

One thought on “BEDOESIARA || Bedoes i White ze wspólnym numerem!

  1. Reply
    Ekipa 2115 prosto z dzikiego zachodu prezentuje singiel BRUCE! -
    20 lipca 2022 at 21:40

    […] Bruce to pierwszy z wypuszczonych numerów, który powstał podczas wspólnego tripu ekipy do USA. 2115 spędziło tam kilkanaście dni, tworząc nowe numery i kręcąc teledyski na amerykańskiej ziemi. Na singlu, który śmiało można potraktować jako ekipowy hymn pochwalny dla marihuany udzielili się White 2115, Kuqe oraz Flexxy, a premierze utworu towarzyszy teledysk w kowbojskim stylu nagrany na prawdziwym dzikim zachodzie. Reżyserią teledysku zajął się Jan Dybus, który odpowiadał także za klip do Bedoesiary. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.