niumicpl@gmail.com

Ogon || Nowy klip od Rufuza promujący „Unicat”!

Ogon || Nowy klip od Rufuza promujący „Unicat”!

Rufuz prezentuje klip do numeru ” Ogon”, który promuje najnowsze solo rapera „Unicat”. W tym osiedlowym bangerze gościnnie udzielił się Małach, który odpowiada także za warstwę muzyczną utworu. Sprawdźcie koniecznie jak „gubi się” ogon!

Album ukazał się 15.04.2022 i możecie go zamówić na PREORDER.PL

Album „UNICAT” to drugie legalne, solowe wydawnictwo Rufuza, które zostało wydane nakładem Step Records.

Materiał powstawał w nie najłatwiejszych dla artystów czasach, związanych z ograniczeniami koncertowymi oraz innymi niedogodnościami wynikającymi z pandemii, co jednak nie zahamowało aktywności warszawskiego rapera. Krążek jest kontynuacją ulicznego stylu – fani spodziewać mogą się bezkompromisowych, nierzadko bardzo osobistych tekstów oraz świetnie skomponowanych aranżacji muzycznych. „UNICAT” to przykład łączenia liryki i wartości starej szkoły z nowym brzmieniem. Efekt? O tym słuchacze przekonają się już 15 kwietnia!

Na albumie udzieliło się kilku gości – wszyscy zostaną ogłoszeni w trakcie dwumiesięcznego trwania przedsprzedaży krążka. Za warstwę muzyczną odpowiada w większości Małach, swoje cegiełki dołożyli również Fryta, 2Check, Flame oraz Redi. Wyjątkowe brzmienie albumu to zasługa Waldemara Dańczaka – Holosonix Studio.