niumicpl@gmail.com

Jan Paweł || Pierwszy singiel od Pezeta i start preorderu!

Jan Paweł || Pierwszy singiel od Pezeta i start preorderu!

W sieci ukazał się nowy singiel od Pezeta pt: ” Jan Paweł”. Singiel zapowiada nowy album Pawła z Ursynowa – „Muzyka Komercyjna”, którego preorder wystartował wraz z premierą nowego singla! Album ukaże się 30.09.2022, a zamówicie go na PEZET81.PL

Za produkcję numeru ” Jan Paweł” odpowiadają Auer i Łysy.

Muzyka Komercyjna PREORDER

„Muzyka Komercyjna” to story o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie.

„Muzyka Komercyjna” to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku.

Mój nadchodzący album pt. „ Muzyka Komercyjna” to coś co ma poruszyć wyżej wymienione zagadnienia. Mimo tego, że słowo „komercyjny” ma wydźwięk raczej pejoratywny, to przecież rap, który robimy stał się komercyjny, odkąd tylko ujrzał światło dziennie pierwszy album wydany na sprzedaż. Muzyka hip-hopowa stała się źródłem rozrywki, coraz lepiej sprzedawana i coraz bardziej sprzedajna. – tak o albumie mówi Pezet.