Narcys || Fabijański i Ńemy z nowym singlem!

Narcys || Fabijański i Ńemy z nowym singlem!

Narcys to kolejny singiel z płyty ”Cukier” Fabijańskiego. Numer odbiega od klasycznego hiphopowego brzmienia. Piotr Rogucki, produkcja Ńemego, wersy Fabijańskiego serwują utwór o rockowym zabarwieniu, który treścią pasuje do każdego z nas. Ego artysty jest zazwyczaj bardzo duże i w wielu wypadkach trudne do poskromienia, więc ” Narcys” ma dwie twarze. Z jednej strony iluzoryczne samouwielbienie, a z drugiej głębokie poczucie bycia niepotrzebnym, nieatrakcyjnym, brzydkim, grubym. Dopełnieniem singla jest klip, który wprowadza satyryczny, luźny nastrój.

PREORDER ZAMÓWICIE NA DENEKSTBEST.COM

„Cukier” to najnowsze wydawnictwo Fabijańskiego, we współpracy z Ńemy, które pomimo klasycznego zestawu Raper + producent charakteryzuje się mocną różnorodnością warstwy muzycznej jak i liryczynej.

Tak o swoim nadchodzącym wydawnictwie mówi sam Fabijański:

Mimo, że to nie jest pierwsze moje wydawnictwo, to możecie je traktować jako pierwsze i niemal jedyne! Nie odcinając się od poprzednich moich albumów, dopiero pod „Cukrem” mogę się podpisać każdą kończyną. Fantastyczna, w mojej opinii produkcja Ńemego została okraszona kompletnie niecukierkowymi, bezkompromisowymi, bezpruderyjnymi i bezczelnymi linijkami, które są świadectwem mojego postrzegania rapu. Szczerze mówiąc, przed rozpoczęciem prac nad tym albumem, czując jakiś niedosyt i wiedząc, że coś mam jeszcze do załatwienia, pomyślałem tak „Dobra, mimo, że mam już dość tych gównoburz i klimatu który towarzyszy mojej „karierze” rapera, zrobię jeszcze jeden album, postawię kropkę nad i, a potem świadomie dając satysfakcję hejterom, powiem, że zwijam stragan i kończę z rapem”… ale ponoć tylko krowa nie zmienia zdania. Elo!