Orange Warsaw Festival 2021 przełożony na przyszły rok!

Orange Warsaw Festival 2021 przełożony na przyszły rok!

Mieliśmy w tym roku wrócić na koncerty, mieliśmy wpaść na Tor Wyścigów Konnych Warszawa – Służewiec i posłuchać jak nawijają Tyler The Creator i BROCKHAMPTON, ale kolejny raz z rzędu nie wyszło, pandemia nie odpuszcza, dlatego organizatorzy Orange Warsaw Festival 2021 postanowili przełożyć tegoroczną edycję festiwalu na kolejny rok.

Nowe daty Orange Warsaw Festival to 3-4 czerwca 2022. Dobrą wiadomością jest też to że wyżej wspomniani artyści wystąpią w przyszłym roku podczas OWF2022!

BILETY ZNAJDZIECIE JAK TU KLIKNIECIE.

Cały komunikat od organizatorów macie tu:

Festiwalowiczki, Festiwalowicze!

Kiedy 11 miesięcy temu przekazywaliśmy Wam informację o przełożeniu Orange Warsaw Festival, cały muzyczny świat wierzył, że rok wystarczy, aby poukładać ten pandemiczny chaos. I rzeczywiście – przy coraz większej liczbie zaszczepionych osób już teraz widzimy przyszłość festiwali w jasnych barwach. Niestety, dziś wiemy, że nawet przy spełnieniu optymistycznych wariantów zaszczepienia, w panującej obecnie rzeczywistości i uwarunkowaniach międzynarodowych, przygotowanie festiwalu w planowanym terminie nie jest możliwe. Oznacza to, że pomimo ogromnej i nieustannej pracy, 2021 będzie rokiem bez OWF.

Nowe daty Orange Warsaw Festival to 3-4 czerwca 2022. Każdy dotychczas zakupiony bilet zachowuje ważność na nowy termin. Dobra wiadomość jest taka, że jeden z headlinerów – Tyler, The Creator oraz fantastyczny BROCKHAMPTON, już potwierdzili swój udział w nowych datach festiwalu w roku 2022! A do tego pojawi się wielu nowych artystów, których będziemy ogłaszać w nadchodzących miesiącach. 

To kolejny rok bez festiwalu, bez artystów i festiwalowych emocji. Ale przede wszystkim bez Was – fanów Orange Warsaw Festival. Ta sytuacja jest zła, przygnębiająca i bardzo dla nas frustrująca, ale już widać światło w tunelu! Wraz z postępującym procesem szczepień zaczynamy pracę nad edycją 2022! Zostańcie z nami. Jeżeli możecie, zachowajcie swoje bilety. 

Dziękujemy, że nas wspieracie. Szykujemy dla Was epicką edycję! Widzimy się w 2022 roku na Orange Warsaw Festival!

OWF Team

A na koniec łapcie krótkie wspomnienie edycji 2019!