Informacja Zwrotna || Jakub Żulczyk wydaje nową książkę! Preorder wystartował!

Informacja Zwrotna || Jakub Żulczyk wydaje nową książkę! Preorder wystartował!

Jakub Żulczyk, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych pisarzy młodego pokolenia, wydaje nową książkę. Nazywa się ona ” Informacja Zwrotna” i ukaże się 19 maja tego roku. „Informację Zwrotną” wyda Wydawnictwo Świat Książki. Na okładce użyto grafiki śp. Wiesława Rosochy p.t. „Czcij ojca swego i matkę swoją”. Okładkę zaprojektowali Proste Kreski i Piotr Wojtaszek/MyRepublic.

Preorder zamówicie na SWIATKSIAZKI.PL
Oraz na EMPIK.COM


Jak książkę opisał autor?

„Informacja Zwrotna” To powieść o facecie, który nazywa się Marcin Kania i który zgubił swojego syna. A tak naprawdę, zgubił wszystko. W pewnym sensie, jest to (anty)kryminał. W sensie mamy tajemnicę, i zagadkę. Ale – być może – właściwą tajemnicą wcale nie jest odpowiedź na pytanie, co się stało. Może to nigdy nie jest żadna tajemnica.
Jest to też książka o piciu alkoholu. Moim zdaniem zupełnie inna, niż wszystkie książki o piciu alkoholu, które przedtem ukazały się w Polsce. Mam różne doświadczenia w tej kwestii – wiedzą to chociażby ci, którzy słuchają naszego podcastu „Co ćpać po odwyku” – i nie zawahałem się ich użyć.
Tak w ogóle, to jestem z tej książki zadowolony. Nawet bardzo.
Nie mogę się doczekać, aż ją przeczytacie.


Nazywam się Marcin Kania. Jestem alkoholikiem i zaraz zabiję człowieka.

Syn Marcina Kani, żyjącego z tantiemów byłego muzyka, twórcy jednego z największych polskich hitów, pewnego dnia znika bez śladu. Jedyne, co po sobie pozostawia to zakrwawione prześcieradła. Kania wie, że poprzedniego wieczoru widział się z synem. Jednak prawie nic z tego spotkania nie pamięta. Zapił.

Kania, alkoholik leczący się z choroby w ośrodku ,,Jutro”, wyrusza w szaleńczą podróż w poszukiwaniu syna. Ta odyseja po mieście, w którym każde z miejsc ma swoja brudną tajemnicę, popchnie go w najmroczniejsze rejony ludzkiego psyche, naprowadzi na trop największej w polskich dziejach afery reprywatyzacyjnej oraz skonfrontuje ze złem, które wyrządził swojej rodzinie.

Klucz do odkupienia i odnalezienia syna tkwi w jego wyniszczonym przez alkohol umyśle. Musi sobie tylko przypomnieć.

Jaka będzie informacja zwrotna?

Jakub Żulczyk, autor „Wzgórza Psów” i „Ślepnąc od świateł”, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i bezkompromisowych autorów młodego pokolenia powraca w swojej najlepszej i najbardziej dojrzałej powieści. W swoistym połączeniu ANTYKRYMINAŁU i dramatu psychologicznego, od którego nie będziecie mogli się oderwać.