Magiera i Tymek, Szpaku w chillwagonie, Wysokilot || #DziejeSie

Magiera i Tymek, Szpaku w chillwagonie, Wysokilot || #DziejeSie

Szpaku dołączył do Chillwagonu i mamy pierwszy numer, Magiera i Tymek we wspólnym numerze który zapowiada producencki album tego pierwszego, nowy Wysokilot i nowe Hashashins z Filipkiem. #DziejeSie


W sieci ukazał się nowy numer od Magiery, który nie zwalnia tempa i angażuje się w kolejny projekt. „Balladka” nagrana z Tymkiem zapowiada prawdopodobnie nowy album producencki. Jak tłumaczy sam artysta:
„Chciałbym, by ten materiał był zapisem tego, co w muzyce lubię najbardziej – tych chwil w trakcie procesu tworzenia, gdzie nie zastanawiasz się czy to się spodoba, nie spodoba; w których po prostu jarasz się tym, co powstało.
Dla mnie to jest właśnie radość tworzenia i dla tych właśnie chwil nieustannie robię nowe rzeczy”.


Wysokilot udostępnili w sieci kolejny numer pochodzący z albumu „A potem zobaczymy”. Mixtape Wysokilot “A potem zobaczymy”możecie jeszcze zamówić wysyłając maila pod adres: apotemzobaczymy@gmail.com


,,TOKIO HOTEL” to debiutancki album Szymiego Szymsa, który zostanie wydany nakładem QueQuality na przełomie czerwca i lipca bieżacego roku. Tytuł to duża alegoria obrazująca meandry umysłu artysty. Każdy z numerów tworzących krążek to symboliczny pokój, w którym raper w mocno ekshibicjonistyczny sposób opowiada o ostatnich miesiącach swojego życia. Głośno mówi o swoich marzeniach, upadkach i relacjach.

Album zamówicie na QueShop.pl


Mada zapowiada nowy album! „Alchemia Słowa”, to projekt luźno inspirowany książką Jana Parandowskiego, o tym samym tytule. Podróż po literackim, lekko oderwanym świecie w konwencji rap. Zabawa słowem okraszona ironią, abstrakcją i ciętym językiem przeplata się z surową stylistyką i emocjami. Autentyczność oraz osobiste rozterki, skrywają się za hiperbolą i plastycznymi formami. Od powagi przez obojętność, aż po groteskę. Wszystko to spięte zgrabnie dobranymi cytatami jawi się jako fanaberia autora wyważenie odchylona od klasycznego podejścia do tematu.

Reprezentant WCK zaprosił do współpracy oldschoolowego beatmakera Temzkiego, który razem z Wują HZG na basie i Mikołajem „Świętym” Jarząbkiem (Tu Wolno Palić Studio) jako doświadczonym producentem, stworzyli brzmienie albumu. Ciekawe loopy, perkusyjne breaki i szereg smaczków, dodają tajemniczości i współgrają z pomysłami rapera. Filmowe podkłady prowadzą nas przez baśniowe krajobrazy, ciemne zaułki i szereg nienazwanych jeszcze barw. Na płycie znajdziemy znamienitych gości i bliskich. Okładką zajęła się Kasia Fronczak, pokazując konceptualną spójność i fragmentaryczną różnorodność projektu.

Album zamówicie na WCK47.com


Szpaku dołączył do chillwagonu i z tej okazji w sieci ukazał się nowy numer supergrupy.


I na koniec nowy numer od Hashashins prosto z HashaHaty. Gościnnie Filipek.