Proceente z nowym krążkiem! Nowe JWP! Nowy Klarenz! #DziejeSie

Proceente z nowym krążkiem! Nowe JWP! Nowy Klarenz! #DziejeSie

Proceente, zaledwie kilka miesięcy po wydaniu „Dziennika 2020” zapowiada nowy album, w sieci nowy singiel od JWP, Klarenz gościnnie na kanale Kstyka, nowy Skorup i Młody, i kolejny singiel od Bokuna! #DziejeSie


Proceente zaledwie kilka miesięcy po ukazaniu się albumu „Dziennik 2020” powraca z kolejnym projektem muzycznym. Raper nie próżnował przez ostatnie tygodnie i wykorzystał okres lockoutu na pisanie tekstów oraz nagrywanie nowych utworów. Efektem twórczych zmagań szefa Aloha Ent. w Honolulu Studio jest spontaniczny w zamyśle, ale dopracowany w treści i formie album „Cytrynychmielecebede”. Tytuł jest nieprzypadkowym follow up’em do płyty „Zupynalefkisplify” i sugeruje, że Proceente powrócił do miejsca, gdzie hip-hopowa sielanka miesza się z codzienną walką o przetrwanie. Proceente opisuje przede wszystkim swoje emocje, balansując od wątków osobistych po refleksje związane z obecną sytuacją w Polsce i na świecie. Raper komentuje rzeczywistość z charakterystycznym dla siebie gorzkim poczuciem humoru, przeciwstawiając fatalizm wrodzonemu optymizmowi, a wyższe wartości instynktowi samozachowawczemu człowieka żyjącego w miejskiej dżungli. Za większość produkcji muzycznych na płycie odpowiada Mayor, beatmaker z którym Proceente współpracował przy swoich ostatnich dwóch projektach. Swój wkład w warstwę muzyczną albumu mają także Metro, Quiz, Jorguś Kiler i Panama Pogo. Gościnnie w utworach pojawiają się Mały Esz, Emazet, Bleiz, Hukos, Masia, Cywinsky oraz Emil G. Bogactwo treści oraz dojrzałość stylu sprawiają, że materiał nadaje się do słuchania w każdych okolicznościach i z pewnością na długo pozostanie w sercach odbiorców. Realizacją wokali, miksem oraz masteringiem całości zajął się w większości Dzi3ciak. Zdjęcia do poligrafii wykonał Tomek Karwiński, za projekt graficzny odpowiada Zuza Szok.

Album zamówicie na AlohaSklep.pl

„Właśnie Taki” to kolejny singiel od ekipy JWP/BC promujący album „Koledzy”, którego premiera zapowiadana jest na 19 czerwca.

Album zamówicie na Preorder.pl

„Koledzy” to nowe wydawnictwo od ekipy JWP/BC, na którym znajduje się kilkanaście premierowych utworów. Materiał powstawał na przestrzeni ostatnich dwóch lat w różnych konfiguracjach, klimatach i stylach. Całość zmiksował FALCON1, który skitami oraz skreczami wzbogacił i zamknął w klamrę całą produkcję.

Gościnnie na kanale u Kstyka odbyła „się premiera klipu z najgorszymi ruchami tanecznymi tego lata.”. Czyli nowy teledysk od Klarenza. Teledysk promuje wydany 30 września 2018 roku album „POZA”, a przynajmniej taki link widnieje pod filmem 🙂 #LifeAfterPoza. Gościnnie w numerze udzieliła się Sara Kordowska.

Kilka dni temu na kanale MaxFloRecTV pojawił się odsłuch numeru „Mamry” Skorupa i Młodego. Dziś (15.06) trafił tam kolejny zwiastun ich nadchodzącego krążka. Singiel zatytułowany „Hymny lecę” został nagrany z gościnnym udziałem YoTa. Pre-order albumu „Naturalny satelita” zamawiać można na www.MaxFloSklep.pl

YoT to 4. ujawniony gość, którego usłyszymy na „Naturalnym satelicie”. Oprócz niego z grona zaproszonych na płytę zawodników dotychczas zaprezentowano: Matisa, Vixena oraz Rahima, którzy udzielili się w numerze „Dobra wchodzę”. Skorup i Młody zapowiedzieli, że na krążku znajdzie się spora liczba gości. To zatem na pewno nie koniec tej listy i przed premierą albumu możemy liczyć na dalsze niespodzianki.

Pod adresem: https://bit.ly/36yfp2B nadchodzący album Skorupa i Młodego ̶ „Naturalny satelita” dostępny jest w przedsprzedaży. Wydawnictwo ukaże się na początku lipca.

Premiera najnowszej płyty BOKUN pt. “Pilliada” już w nadchodzący piątek. Z tej okazji artysta prezentuje singiel “Nie pożyczaj” na platformach streamingowych oraz kanale YT Asfalt Records. Utwór wieńczy klipową trylogię przygotowaną specjalnie dla Pawła przez szczeciński kolektyw “Kinomotiv”. Za zdjęcia oraz oprawę wizualną projektu odpowiada Maciek Pestka. Kwestie postprodukcyjne (mix & mastering) spina ENZU. Wydanie fizyczne płyty BOKUN “Pilliada” zostało przygotowane w Limitowanej Edycji Specjalnej, jest ograniczone do 1000 egzemplarzy i zawiera drugą, dodatkową płytę CD z wersją instrumentalną albumu. Płyta dostępna jest w przedsprzedaży wyłącznie za pośrednictwem sklepu internetowego www.asfaltshop.pl

Ponadto Asfalt pragnie pochwalić się spektakularnym sukcesem swojej dystrybucyjnej odnogi #AsfaltDistro. W zestawieniu sprzedaży ZPAV za rok 2019 Asfalt Distro znalazło się w pierwszej dziesiątce ex aequo z Universal Music Polska oraz Dressler. Mało tego! Ostatnie notowanie OLiS to dwa razy podium dla naszego distro – sprzedaż CD: TEDE & SIR MICH “DISCO NOIR”, natomiast zestawienie winylowe przejął NOON z audiofilską reedycją tytułu “Gry studyjne”. Oba tytuły na samym szczycie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.