Koledzy od JWP, Geniusz od Rasmentalism czy Pilliada od Bokuna || #Premiery

Koledzy od JWP, Geniusz od Rasmentalism czy Pilliada od Bokuna || #Premiery

Wysypało nam dziś mocnymi premierami płyt. Ekipa JWP/BC wydała album ” Koledzy”, Rasmentalism wypuścili „Geniusza”, a Bokun zadebiutował z „Pilliadą” w Asfalt Records.


Koledzy to nowe wydawnictwo od ekipy JWP/BC, na którym znajduje się kilkanaście premierowych utworów. Materiał powstawał na przestrzeni ostatnich dwóch lat w różnych konfiguracjach, klimatach i stylach. Całość zmiksował FALCON1, który skitami oraz skreczami wzbogacił i zamknął w klamrę całą produkcję.

Album zamówicie na Preorder.pl

Na krążku usłyszymy 21 nowym numerów, w których gościnnie udzielili się Grzempeś, 5FT, KPSN i Młody.

“Geniusz” to piąty album duetu Rasmentalism, który tworzą raper Ras i producent muzyczny MentXXL. Następca “Tango” z 2018 roku został wydany nakładem Sony Music Poland.

Album zamówicie na www.rasmentalism.com

Na krążku usłyszymy 13 premierowych utworów, gościnnie na krążku udzielili się Taco Hemingway, Jaq Merner, Marek Tort, Kuba Badach, Rosalie. Dawid Podsiadło, Vito Bambino, schafter, Pezet, Jan-Rapowanie, Białas i Jarecki.

Dziś premiera pierwszej płyty BOKUN wydanej w barwach Asfalt Records. Album “Pilliada” został wytłoczony w Limitowanej Edycji Specjalnej 2CD z nakładem ograniczonym do 1000 egzemplarzy – wyjątkowe wydawnictwo dostępne jest na Asfaltshop.pl (również stacjonarnie #Tamka37) oraz we wszystkich dobrych sklepach muzycznych. Tytuł pojawił się równolegle w wersji digital na platformach streamingowych. Kluczem do najnowszej płyty Pawła jest “pudełko lekarstw”, które przewija się przez całą komunikację, co z dużą dbałością o detale przygotował Maciek “MAGIC” Pestka. Album promuje klipowa trylogia (“Coś”, “Zero”, “Nie pożyczaj”) za które odpowiada szczeciński kolektyw “Kinomotiv”. Warstwa muzyczna została wyprodukowana w całości przez BOKUN, zaś miks i mastering to dzieło ENZU. Za produkcję wykonawczą oraz artystyczny koncept wydawniczy odpowiada Bartek Okrój (Asfalt Records).

Album zamówicie na AsfaltShop.pl