niumicpl@gmail.com

Marianne i AdMa, nowy kartky, siles z nowym singlem! || #DziejeSie

Marianne i AdMa, nowy kartky, siles z nowym singlem! || #DziejeSie

Marianne i AdMa połączyły siły i nagrały wspólny numer, kartky wrzucił do sieci nowy numer, a Siles nowy singiel promujący „Głębię”. Do tego jeszcze kilka innych nowości. #DziejeSie


Marianne i AdMa połączyły siły i nagrały wspólny numer pt: „Chcesz Być”. Za produkcję utworu odpowiada Johnny Beats, a za mega mocny teledysk odpowiadają Damian Basiński i Kasia Nagórka.


kartky udostępnił w sieci nowy numer pt: „nowy, wspaniały świat”, za którego produkcję odpowiada notime.


„Winogronowa Fanta” to nowy singiel od Silesa promujący album „Głębia”.

Debiutancki album Silesa „Głębia” to zbiór zróżnicowanych utworów, który ma na celu zachęcić słuchacza do refleksji. Artysta podkreśla wagę emocji w swojej muzyce, bez których nie widzi sensu egzystencji. Zmieniający się klimat brzmień jest uosobieniem poszukiwania własnego ja, poczucia wewnętrznego spokoju. Jak mówi sam Siles „Głębia to czas i doświadczenia, które chciałbym zostawić za sobą, to już etap do zamknięcia”

Album zamówicie na sileslbc.pl


Na kanale Fresh N Dope ukazał się nowy numer od Beg Lepesa. Za produkcje numeru odpowiada Koke Fin.


Dudek P56 wrzucił do sieci przedsmak nadchodzącego krążka „Dwa Światy Vol.2”.

ELO SIEMANO MORDECZKI KOCHANE !!! W OCZEKIWANIU NA ALBUM DAJEMY WAM PRZDSMAK DWA ŚWIATY VOL.2 W POSTACI DRUGIEGO SINGLA ZATYTULOWANEGO „TANIEC PLĄTANYCH KROKÓW ” WARSTWĄ MUZYCZNĄ ZAJEŁA SIĘ GRUPA BEATLUMINATTI. TELEDYSK POWSTAŁ NA DOMOWYM ZACISZU ZE WZGLĘDÓW NA ZAISTNIAŁE WARUNKI W TYCH CIĘŻKICH CZASACH. ZDRÓWKA LUDZIE I UWAŻAJCIE NA SIEBIE TU I GDZIE BYŚCIE NIE BYLI !!!