Hot 16 Challenge 2 nadchodzi , nowy numer od Reny|| #DziejeSie

Mata zrobił charytatywy live stream podczas którego Solar zapowiedział Hot 16 Challenge 2. Rena zapowiada nowy krążek który wyda „na swoim”. Przyłu z kolejną zapowiedzią debiutu i ZBUKU z nowym teledyskiem! #DziejeSie


Mata w miniony weekend prowadził stream charytatywny, zbierając pieniądze dla szpitali – gościem był Solar który zapowiedzieli, że jeśli zbierze się 16 000 zł to Solar odpali 2 edycję Hot 16 Challenge, które 6 lat temu mocno rozgrzało sieć, dając nam sporo mocnych linijek.
Sumę tę udało się zebrać przed samym końcem, chwilę przed północą. Pozostaje czekać na efekty i drugie Hot 16 Challenge!

Rena zapowiada nowy krążek, którego nie wyda w Stoprocent! (Szczególnie że według doniesień wytwórnia została sprzedana). Nowy krążek zgodnie z zapowiedzią ma zostać wydany „na swoim”.

„PATO PENE I DEGENE” z gościnnymi zwrotkami Bonsona i Głowy PMM to pierwszy utwór po zmianach, które ostatnio nastąpiły. Singiel rozpoczyna promocję nowego albumu, o którym wkrótce więcej info! Sprawdzajcie moje social media oraz subujcie nowy kanał!


,,JUNIPER” z ang.: jałowiec, od jałowej ziemi lub „jałowego”, czyli męskiego kwiatu. To tytuł debiutanckiego albumu Przyłuca, najmłodszego reprezentanta QueQuality. Krążek przepełniony jest nieskrępowaną szczerością i wysokowibracyjnymi refleksjami. Na ,,JUNIPER” znajduje się aż 14 zróżnicowanych utworów, które przewrotnie jednak składają się w spójną całość.

Emocja. Przy braku jakichkolwiek założeń to słowo najbardziej sunie mi się na usta. Na przestrzeni wielu miesięcy dojrzewałem, rosłem wraz z tym projektem. Czego możesz się po nim spodziewać? Obserwuje to co widzę i piszę. Wewnętrzne dziecko bije się z kandydatem na prezydenta. Płacz w najszczęśliwszym wydaniu. Nazywam się Bartek, a to moja płyta. Dzięki za zaufanie.

Album zamówicie na QueShop.pl


„Jak Mac Miller” jest czwartym singlem promującym album „Wiem Co Jest 5” którego premiera odbędzie się 30 kwietnia. Za produkcję muzyczną utworu odpowiada Faded Dollars. Klip jest dziełem Brevko Art. Mac Miller to postać której nie trzeba przedstawiać prawdziwym fanom rapu. Wywarł on niemały wpływ na muzykę współczesną. ZBUKU w klimatycznym singlu „Jak Mac Miller” oddaje swoisty hołd ku pamięci Mac’a. Sprawdź album Wiem Co Jest 5!

Album zamówicie preorder.pl

Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.