Smarki Smark Kocha i Pozdrawia, nowy donGuralesko || #DziejeSie

Smarki Smark Kocha i Pozdrawia, nowy donGuralesko || #DziejeSie

Niespodziewanie do sieci wleciał nowy Smarki Smark! Czyżby Brudne jednak w Wigilię 2020 miały się ukazać? :> Do tego oczywiście nowy donGuralesko który zapowiada album „DZIADZIOR”. Tymek charytatywną EP-kę, a do tego jeszcze kilka innych nowych rzeczy!


Niespodziewanie, w nocy wleciał do sieci nowy numer od Smarki Smarka pt: „Kocham, Pozdrawiam”. Utwór jest pełną wersją numeru Quebonafide -„COJESTMAŁPY”. „Kocham, Pozdrawiam” to esencjonalny numer Smarkiego, który powinien pozwolić zrozumieć, dlaczego 15 lat po premierze „Najebawszy EP” ludzie nadal nie mogą zapomnieć o tej postaci i po cichu liczą na powrót.

Teraz zostało nam czekać na Brudne w Wigilię 😉


Nosorożec Flo. Ponad dwie tony klasycznego rapu! DZIADZIOR i LEX CAESAR. Drugi singiel z nadchodzącego Dziadziorstwa.

Najbardziej hip hopowy album DGE ukaże się 15 maja tego roku. Na krążku usłyszymy 21 tracków, 9 gości, 9 producentów i 3 djów.

Preorder zamówicie na http://donguralesko.pl/dziadzior/


Na www.MaxFloSklep.pl wystartowała przedsprzedaż albumu „Teraz” Bob One’a i Bas Tajpana. Na płycie znajdzie się 13 premierowych utworów, wśród których nie zabraknie numerów z gośćmi. Na MaxFloRecTV trafił singiel „Ławka” z udziałem Polskej Wersji!

Postanowiliśmy zrobić album, który po prostu sprawia nam przyjemność − który się nam dobrze nagrywa, którego dobrze się słucha i który mówi więcej o tym, kim jesteśmy teraz i tutaj, niż o tym, jak to było w mitycznym „kiedyś”. Płyta „Teraz” to muzyka, która bawi nas właśnie „teraz” − to Bob One i Bas Tajpan A.D.2020, a nie kilka lat temu − tak nowe wydawnictwo przedstawiają sami artyści.

Najnowszy singiel Bob One’a i Bas Tajpana zatytułowany „Ławka” to 4. z kolei zwiastun nadchodzącego wydawnictwa. Za produkcję wideoklipu odpowiada ekipa Visual Violence. Gościnnie w numerze udzieliła się Polska Wersja. Poza tym składem na płycie znajdą się gościnne zwrotki: Hemp Gru, Rahima i Kobika.

Zaprosiliśmy ludzi, których po prostu cenimy i na co dzień słuchamy. Z niektórymi nasze drogi przecięły się już wcześniej, z innymi to pierwsze wspólne nagrywki i bardzo nas cieszy, że udało się do nich doprowadzić − komentują wybór gości Bob One i Bas Tajpan.

Abum zamówicie na MaxFloSklep.pl/TERAZ


Na ostatniej solowej płycie Holak deklarował: ,,dożyłem 25 lat i nie będę nic zmieniał”. W wieku 28 lat sformułowanie to pozostaje aktualne. Premiera jego najnowszego wydawnictwa zaplanowana była na kwiecień. I to się nie zmieni pomimo zamkniętych sklepów, odwołanych eventów oraz wycofania się wszystkich sponsorów. Podczas gdy wielu artystów przełożyło swoje premiery na późniejszy termin, Mateusz postanowił aby w tym czasie izolacji pozostać w kontakcie ze swoimi fanami.

,,Blask” ukaże się 24 kwietnia jako 32-stronicowy magazyn zaprojektowany przez Holaka, dostępny wyłącznie w sprzedaży wysyłkowej. Jego nierozłączną częścią będzie oczywiście CD z 13 premierowymi piosenkami w których usłyszymy gościnnie Tymka, Otsochodzi, Paulinę Przybysz, Kasię Golomską, Silesa, Zibexa oraz Marcina Pyszorę. Tym samym jest to najbardziej kolektywne wydawnictwo artysty, rzutem na taśmę uzupełnione aż o 11 skitów nagranych korespondencyjnie z przyjaciółmi.

Album zamówicie na https://penga.online/blask