niumicpl@gmail.com

Wigor Mor W.A. z nowym singlem! Diox z nowym numerem! || #DziejeSie

Wigor Mor W.A. z nowym singlem! Diox z nowym numerem! || #DziejeSie

Wigor z Mor W.A. wrzucił do sieci trzeci singiel promujący „1978”, Diox udostępnił nowy numer i zapowiedział nowy album, na kanale Asfalt Records ukazał się zaginiony teledysk z Projektu Ostry Emade, do tego jeszcze kilka innych nowości! #DziejeSie

W sieci ukazał się singiel z nadchodzącej płyty Wigora, zatytułowanej „1978”. Limitowana wersja 2CD „deluxe” plus bonusy dostępna tylko do wyczerpania nakładu. Premiera albumu przewidziana na koniec maja 2020. Album zamówicie na PREORDER.PL

Przed Wami trzeci klip promujący solowy album Wigora z Mor W.A. Do tej pory mogliście usłyszeć single: „Hakuna” i „No limit”. Album „1978” powstawał wyjątkowo długo ze względu na rożne przeciwności losu, ale na szczęście udało się już zapiąć wszystko na ostatni guzik. Raper postanowił zrekompensować słuchaczom tak długi czas oczekiwania dorzucając drugą płytę i specjalne bonusy dla preorderowiczów. Sam Wigor uważa, że jest to najbogatsze, najciekawsze i najbardziej dopracowane wydawnictwo w jego karierze. Album ma bardzo przekrojowy charakter i nawiązuje do różnych etapów życia artysty. Nie zabrakło na nim zarówno odważniejszych emocjonalnych treści, jak też bardziej stonowanego spojrzenia na rzeczywistość z perspektywy dojrzałego i doświadczonego 40-latka. „1978” to wyjątkowo osobista płyta, która jest nasycona tym co w rapie najlepsze. Goście specjalni i producenci to imponująca wartość tego materiału. Okładką i oprawą graficzną projektu zajął się sam Grzegorz „Forin” Piwnicki. Album „1978” zostanie wydany nakładem nowej wytwórni Dope Ride.


Siema! Wiem że część z was czeka na „starego Dioxa” i zapewniam was, że wkrótce dostaniecie ode mnie również dużo rapu w stylu z którego mnie znacie i kojarzycie – i wnioskuję lubicie. Jak wiecie nie ulegam presji tego „co trzeba” i robię przeważnie to co mi się podoba w muzyce. Czasami eksperymentuję, czasami mi się udaje, czasami nie – nie ważne. Czasami uczymy się na błędach, czasami sukcesy sprowadzają nas na dno. Wkrótce album „Wyprawa na dno” ale nie oznacza to, że zamknę się w jakiejś formule. Pozdrawiam swoich słuchaczy! Dzielcie się miłością i pamiętajcie że najważniejsze to działać a wszystkim i tak nikt nie dogodzi. Liczę się z tym, że napiszecie „co to ku**a jest” – ale wierzę też, że są tacy którym ten utwór będzie się podobał i chętnie go posłuchają. W oczekiwaniu na „Wyprawę na dno” życzę wam wszystkiego dobrego! Dinero Dinero Dinero!


Po 15 latach wreszcie oficjalnie na kanale Asfalt Records! Zaginiony i pochodzący sprzed epoki YouTube teledysk (2005) odnaleziony z nudów na jednym z komputerów Asfalt Records. Premierowy upload tego archiwalnego klipu minął się miesiąc z długo oczekiwaną premierą winylowej wersji albumu „Szum rodzi hałas” z którego pochodzi, a który oryginalnie ukazał się tylko na CD.

Projekt Ostry Emade wydał tylko dwa gorąco przyjęte przez słuchaczy i krytykę albumy. „Szum rodzi hałas” w 2005 roku oraz „Złodzieje zapalniczek” w 2010. Wszyscy spodziewali się trzeciej odsłony w 2010, tymczasem Ostry i Emade postanowili, że… słowem, cały czas czekamy jeszcze na to, co historia napisze.

Album zamówicie tu:
POE „Szum rodzi hałas” 2LP: AsfaltShop.pl/POEvinyl
POE „Szum rodzi hałas” CD: AsfaltShop.pl/POEcd


Czas na powiew przeszłości! Zapraszamy na premierę klipu Onara „Działam po swojemu”, który promuje wydany przez nas w listopadzie kompilacyjny album: „CHADA: JESTEŚ LEGENDĄ”. Klasyczny w brzmieniu singiel warszawskiego rapera jest autorską interpretacją utworu śp. Tomka Chady o tym samym tytule, który znalazł się na składance DJ-a 600V „SzejsetkiloV”.