AdMa | O.S.T.R. | Vixen | Young Igi || #RapDaily

AdMa | O.S.T.R. | Vixen | Young Igi || #RapDaily

Wtorek, i po wtorku, więc pora na codziennie podsumowanie dnia w nowym #RapDaily, w którym AdMa pokazuje nowy numer, O.S.T.R. promuje „Instrukcję Obsługi Świrów”, a Vixen udostępnia nowy teledysk, a Young Igi wraca do szkoły.

___________________________

Adma – „Flaga Hiszpanii” (Official Audio) (Prod. @atutowy)

AdMa przedstawia kolejny singiel z nadchodzącej płyty. „Flaga Hiszpanii” to odpowiedź AdMy na niewybredne komentarze w Internecie. Jest kontrowersyjnie, mocno i jak zawsze z charakterem!

___________________________

O.S.T.R. – Monochrom, feat. Green, prod. Killing Skills

Po bardzo dobrze przyjętym teledysku stworzonym do utworu O.S.T.R. pt. “E.K.O.” nadszedł czas, by odkryć kolejną kartę z ilustracją do albumu “Instrukcja Obsługi Świrów” na kanale YouTube Asfalt Records. Dziś o 10:00 premiera teledysku O.S.T.R. do jednego z najczęściej słuchanego na platformach streamingowych numeru pt. “Monochrom” z gościnnym udziałem Greena. Producentami muzycznymi singla są ponownie Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i ostatni co do kolejności ale nie ostatni co do ważności – O.S.T.R.. Za reżyserię oraz zdjęcia do klipu odpowiada Michał Kawęcki. Warto wspomnieć, że album “Instrukcja Obsługi Świrów od 27 tygodni utrzymuje się na OLiS, gdzie po ostatnim skoku do góry piastuje silną 12 pozycję. 

Album: https://www.instrukcjaobslugiswirow.pl

______________________

Vix.N – OhMyGod | prod. Faded Dollars | 100% EP

Od dziś (10.09) na MaxFloRecTV oraz w serwisach streamingowych dostępny jest numer „OhMyGod” Vixena. To ostatnia pozycja ze „100% EP”. Utwór znajdzie się także na trackliście długogrającego albumu „Serce”. W MaxFloSklepie trwa przedsprzedaż tego dwupłytowego wydawnictwa, które ukaże się w październiku

„100%” to 4. i ostatnia z zapowiedzianych na ten rok przez Vixena EP-ek. W zestawieniu z poprzednimi tegorocznymi krążkami jest on najbardziej zróżnicowany pod względem muzycznym. Emocją przewodnią towarzyszącą jego tworzeniu było zmieszanie. Premierowe „OhMyGod” dołączyło do wcześniejszych „Wyszliśmy na ludzi” oraz „Lucky” z gośc. udziałem Pokahontaz. Autorem bitu do najnowszego singla Vixena jest Faded Dollars. Realizacją wizualizacji do numeru zajęła się natomiast ekipa 3/4udgsLab.

Pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/Vixen-Serce-2CD-PRE-ORDER/949 zamawiać można dwupłytowy album Vixena zatytułowany „Serce”. Wydawnictwo zawierać będzie pozycje ze wszystkich tegorocznych EP-ek artysty poszerzone o zupełnie nowe utwory. Wśród dotychczas ujawnionych gości, którzy pojawią się na „Sercu” znaleźli się: Pokahontaz, Gedz, B.R.O, Lilu oraz Teabe.

_______________________________

Young Igi „Pamiętnik EX”

Przed Wami trzeci singiel z nadchodzącego albumu Young Igiego – „Skan Myśli”. Pamiętajcie, że szkoła nikomu nie otworzy drzwi, jest to tylko półśrodek do osiągnięcia sukcesu, a wszystko jest w Waszych rękach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.