Alcomindz | Bisz i Radex | Sitek & Otsochodzi || #RapDaily

Alcomindz | Bisz i Radex | Sitek & Otsochodzi || #RapDaily

Środa wieczór, więc pora na nowe #RapDaily które przynosi nam nowe rzeczy. I tak na przykład w sieci nowy numer od Alcomindz Mafia, Pizza Hut robi rzeczy z Sitkiem i Otsochodzi, a Bisz z Radexem zapowiadają nowy krążek.

_____________________________

Alcomindz Mafia – Ballin’ [On a Mission]

W sieci ukazał się nowy numer od ekipy Alcomindz promujący mixtape „On a Mission” który ukazał się dziś w serwisach streamingowych. Odsłuch krążków znajdziecie tutaj, a wydanie fizyczne wkrótce będzie dostępne pod tym adresem.

____________________________

Sitek feat. Otsochodzi – “Mam Chill” | Pizza Hut Records

Utwór i teledysk pt. „Mam Chill” to efekt współpracy raperów Sitka i Otsochodzi. Kooperacja skierowana jest do młodej grupy odbiorców i zachęca do życia Super Supreme, czyli cieszenia się chwilą i korzystania z życia pełnymi garściami. Współpracę wspiera Pizza Hut Records – nowy projektu zakładający współpracę z młodymi muzykami.

„Mam Chill” to nowy singiel napisany wspólnie przez popularnych raperów Sitka i Otsochodzi. Premiera piosenki wraz z teledyskiem odbyła się 11 września 2019 roku. W klipie występują obaj zaangażowani w projekt raperzy. Sceneria bezpośrednio nawiązuje do przekazu tekstu, prezentując obrazek cieszenia się dostatkiem i wszystkimi jego dodatkami, który promują artyści. Kooperacja Sitka z Otsochodzi ma przekonać odbiorców, że należy wymagać od życia najwyższej jakości.

________________________________

Bisz/Radex – Duch oporu

BISZ/RADEX ZADAJĄ NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA
Czy jest jeszcze miejsce dla artysty poza medialnym światem kontentu, zasięgów i bycia na czasie? Czy jest miejsce dla muzyki niepokornej i niesformatowanej? Czy wolność trzeba pokazywać, czy może pozostać niewidzialna? Bisz/Radex w swoim nowym utworze inspirowanym energią i brzmieniami rave zdecydowanie jak zwykle stawiają na wyrazisty przekaz.

Nowy singiel „Duch oporu” to tytułowy utwór z najnowszej płyty bydgosko-warszawskiego duetu, której premiera planowana jest na 4 października. Przedsprzedaż albumu w wyjątkowym wydaniu wraz z książeczką-wywiadem przeprowadzonym przez Abelarda Gizę i Kacpra Rucińskiego trwa na www.pchamytensyf.pl. Płytę promują również single „Lascaux” oraz „Światło wody”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.