Szesnasty | Słoń | Żabson & Dziarma | Gedz | #RapDaily

Szesnasty | Słoń | Żabson & Dziarma | Gedz | #RapDaily

Poniedziałek, niby nikt go nie lubi, a jednak przynosi nam masę nowych rzeczy z naszego rap podwórka. I tak dostaliśmy na przykład nowy, luźny numer od Słonia, Szesnasty udostępnił nowy singiel, Żabson nagrał z Dziarmą, Mordor Muzik wrzucili nowy track, a Gedz powoli udostępnia odsłuch nowego krążka na kanale NNJL.

_____________________________

Szesnasty – Runningback16 (prod. SecretiveSuicide)

Na kanale QueQuality ukazał się kolejny singiel z nowego albumu Szesnastego pt. ,,Pan poczeka”.
Najnowszy krążek Szesnastego to kontynuacja trylogii zapoczątkowanej w 2015 roku albumem ,,Tego Pan nie poskłada” (rok później – ,,Pan tu nie stał”). ,,Pan poczeka” oferuje charakterystyczne dla artysty kąśliwe wersy, w których quasi satyrystycznie komentuje otaczającą go rzeczywiść.
Melodyjne flow w połączeniu z bardzo muzycznymi podkładami tworzą prawdziwą mieszankę wybuchową (patrz okładka). Wokalnie gospodarza na płycie wsparli: Słoń, Bober i Pavulo.

Preorder Szesnasty – „Pan Poczeka” zamówicie tutaj:
https://queshop.pl/pan-poczeka

_________________________________

Słoń – Borderlands | Prod. The Returners

Brain Dead Familia we współpracy z CENEGA oraz Good Loot prezentuje luźny singiel „Borderlands”. Za beat oraz skrecze odpowiedzialni są The Returners.

_____________________________

Żabson feat. DZIARMA – Ucieknij ze mną

Elektryzujący duet młodych gwiazd – Żabson i Dziarma zaprezentowali właśnie klip do wspólnego utworu: „Ucieknij ze mną”. Beztroski, romantyczny singiel jest już dostępny na YouTube oraz Spotify. „Ucieknij ze mną” to zapowiedź nadchodzącego albumu Żabsona, którego premiera planowana jest na jesień tego roku. Za produkcję muzyczną odpowiada Deemz. 

Nowy singiel to kolejny odcinek opowieści o poszukiwaniu kolorowego, pełnego wrażeń życia, w którym ważniejsze jest „być, a nie mieć”. Raper zapowiada, że nowy album pod żadnym pozorem nie będzie jednorodny. Na nadchodzącej płycie Żabsona usłyszymy kilkanaście świeżych utworów, z ciekawym pomieszaniem muzycznych stylów oraz z udziałem międzynarodowych gości. Premiera już jesienią 2019 roku.

_______________________________

MAJKIZIOOM X GINGER – PAY PAL (MOM043)

Podobno dobrze wypuścić hit na lato, więc rzutem na taśmę wjeżdżamy z naszym. Ginger zainspirował się melodią z kawałka Bru-C „You & I”, napisał słowa a potem zaśpiewał to razem z Majkim na najgrubszym dżanglowym bangerze jaki słyszeliśmy od dawna.

Jakby tego było mało, drony latają nad ludźmi co robią salta na wakeboardzie. Mózg rozjebany.

________________________________

Gedz – Bohema

6 września ukazał się nowy numer od Gedza – „Bohema”. A od dzisiaj na kanale NNJL powoli ukazuje się pełen odsłuch albumu.

Krążek zawiera 10 numerów, w których gościnnie pojawiają się Joda, Siles, Catchup. Producencko usłyszeć będzie można LOAA wraz z gospodarzem wydawnictwa jako duet 808bros, a także takich twórców jak Sokos, Pham, SHDOW oraz tradycyjnie już Robert Dziedowicz. Autorami okładki są Maciej Malik, Lxny, Justozaur i sam Gedz.

– Każdy z moich albumów powstaje dłużej niż rok. Kawałki przechodzą ewolucję razem ze mną. Praca nad nimi jest trochę jak praca nad sobą, mozolna/znojna. “Bohemę” współtworzą ludzie mi bliscy, wspaniałe osoby i wielkie talenty. Miałem ogromne szczęście trafiając w życiu właśnie na nich. Jak do tej pory, jest to najbardziej spójna i dojrzała płyta, jaką przyszło mi nagrać i wyprodukować. Zbiór emocji, myśli i doświadczeń, dały skrajnie rapowy i nierapowy materiał. Odejście od poglądów, podejścia i zasad panujących obecnie na scenie, tym właśnie jest “Bohema”. – mówi Gedz.