Bisz & Radex | Edwin Klift & Jabaman | Żabson || #RapDaily

Bisz & Radex | Edwin Klift & Jabaman | Żabson || #RapDaily

Środa przynosi nam niespodzianki. Bisz i Radex z nowym singlem, niecodzienna premiera na kanale Step Records i na koniec nowy Żabson.

_____________________

Bisz/Radex„Światło Wody”

NIE PRZEKAŻĄ TEGO ŚWIATŁOWODY
Jest taka filmowa scena, w której ojciec przyznaje, że przegapił narodziny swojego dziecka, ponieważ skupił się na filmowaniu porodu telefonem. Bisz/Radex nagrali o tym utwór – o utracie fundamentalnej bliskości między człowiekiem i światem, z powodu technologii, która zaczyna nam ten świat przysłaniać. „Światło wody” jest drugim singlem promującym nową płytę duetu Bisz/Radex, która ukaże się we wrześniu. Przedsprzedaż albumu w wyjątkowym wydaniu, wzbogaconym o wywiad przeprowadzony z muzykami przez Abelarda Gizę i Kacpra Rucińskiego trwa na www.pchamytensyf.pl
Pierwszy singiel pt. „Lascaux” miał swoją premierę w czerwcu.

___________________________

Edwin Klift & Jabaman – Wishes (feat. Sztoss)

Na kanale Step Records mamy niecodzienną premierę. Pochodzący z Norwegii duet Edwin Klift (producent) i Jabaman (wokalista) prezentują utwór „Wishes”. Wypełniony pozytywnym brzmieniem singiel ubarwia swoim udziałem Sztoss.

__________________________

Żabson feat. Young Multi – Twister

Singiel „Twister” jest przedsmakiem płyty Żabsona, której premiera planowana jest na jesień. W numerze gościnnie udzielił się Young Multi.

Na fanpage’u Żabsona pojawił się też komentarz dotyczący nowego numeru:

Czekałem na ten moment długo, ale wreszcie mogę to powiedzieć. Mój drugi legalny album nadchodzi wielkimi krokami.

Ten numer to tylko przedsmak tego co będziecie mogli usłyszeć na moim albumie. Będzie jak zwykle różnorodnie od klasycznego hip-hopu przez trap po kawałki takie jak ten jak to u mnie zwykle bywa mishmash styli i wielu wpływów muzycznych które mnie stymulują do tworzenia. A co do Twistera to za genialny bit do tego numeru odpowiada Borucci z którym współpracowałem po raz pierwszy ale po tym numerze wiemy że na pewno nie po raz ostatni. O kolaboracjach z moim człowiekiem Young Multi nie muszę za wiele pisać bo nigdy w tym duecie nie zrobiliśmy nic słabego.

Mam dla was nową zabawę na koncerty do tego numeru którą przetestuje już w ten weekend w Krakowie. Mam nadzieję że przy tym numerze zakręcicie się niejeden raz tego lata !

ELOOO