Hip Hop Kemp 2019

6 Koncertów których nie możesz przegapić!
Hip Hop Kemp 2019

Dokładnie za 7 dni widzimy się na tegorocznej edycji Festiwalu z Atmosferą. W tym roku organizatorzy postanowili ogarnąć line-up grubszy niż Magda Gessler i Cezary Żak razem wzięci, co przełożyło się na 96 ogłoszonych artystów, których w sumie musisz zobaczyć!

I w sumie w tym roku mamy dwie sceny. Mamy Main Stage na której zobaczymy tych jakby najważniejszych artystów, wśród nich są na przykład takie tuzy jak: Masta Ace & Marco Polo, Freddie Gibbs, Yugen Blakrok, Tech N9ne, Pawbeats Liveband, Dope DoD, Pharaohe Monch czy Masego. To tak w duuuużym skrócie.

Mamy też drugą scenę – Backspin Stage, ponieważ organizatorzy zrezygnowali w tym roku z hangarów. A tam całą masę innych, mniej lub bardziej znanych artystów, których jest cała masa. Z tych bardziej znanych to wystąpią na przykład Token, Mielzky, The Alchemist, Brother Ali, Tymek czy Słoń. I to są mordeczki których przedstawiać nie trzeba.

Wyżej wymienieni i jeszcze i jeszcze wiele więcej to absolutny MUST SEE tegorocznej edycji, ale…

W tym artykule skupimy się na tych mniej znanych, więc sprawdź 6 koncertów których nie możesz przegapić podczas 18-stej edycji Festiwalu z Atmosferą. Więc sprawdźcie 6 koncertów których nie możecie przegapić!

A żeby wprowadzić się już powoli w kempowy klimacik, odpal playlistę 😉

************** **************

Na początek Czech który nawija po angielsku czyli…

Redzed

Pamiętacie zeszłoroczny koncert $uicideboy$? To mamy tu gościa który nawija w podobnym stylu i podobnych klimatach. Dodatkowo ostatnio nagrał numer w którym gościnnie udzielił się Bill $aber, który również wystąpił podczas zeszłorocznej edycji. I tu tez mamy podobny styl. Więc jeśli podobały się zeszłoroczne koncerty Billa $abera i $uicideboy$, to koniecznie musicie zobaczyć koncert Redzeda. Mówiąc krótko – ROZ#*eRDOL GWARANTOWANY!

Redzed
Czwartek
19:00
Backspin Stage

************** **************

Numer dwa na mojej liście to…

Kolesie z Wielkiej Brytanii którzy nie schodzą mi z głośnika od momentu ogłoszenia czyli – Too Many T’s. Niesamowita energia w numerach, mega skille, świetny styl, wszystko idealnie wkomponowane w kempowy klimat. Uwierz lub nie, ale przyjdź na ten koncert bo będzie naprawdę grubo!

Too Many T’s
Piątek
22:15
Backspin Stage

************** **************

Numer 3 na liście, to reprezentanci Atlanty…

Czyli EARTHGANG. Jeśli chodzi o mnie, usłyszałem o nich dopiero wtedy, kiedy ich ogłosili. Ale nie ma tego złego, bo jest to aktualnie jeden z moich najbardziej wyczekiwanych koncertów tegorocznej edycji. Zbuntowany, szczery, oparty na czystej miłości do zajawki i wyrażaniu siebie muzyką Hip Hop którego w tym roku nie możecie przegapić!

EARTHGANG
Sobota
23:00
Main Stage

************** **************

Pod numerem czwartym mamy kolejne postacie…

które też możemy porównać trochę do $uicideboy$. Nowojorski duet Freewill, to kolejny z koncertów które musicie zobaczyć. Ich styl charakteryzuje się zupełną nieszablonowością i nieprzewidywalnością. Ja się melduję pod sceną 😉

Freewill
Sobota
21:30
Backspin Stage

************** **************

Numer 5, to szczera zajawka na klasyczny rap…

Czyli Supa Kaiju, w składzie Sicknature & Napoleon Da Legend którzy wpadają na Kemp prosto z Brooklynu. Idealna opcja dla fanów klasycznego rapu! Jeśli chodzi o mnie, postaram się wytrzymać, bo grają naprawdę późno, i melduję się pod sceną!

Supa Kaiju ( Sicknature & Napoleon Da Legend + DJ KCL)
Czwartek
02:00
Backspin Stage

************** **************

Pod numerem 6, kryje się utalentowana kobieta…

Czyli Ivy Sole. Z kobietami na Kempie jest tak, że do tych mniej znanych podchodzimy z dystansem, ale kiedy znajdziemy się na ich koncercie to nagle okazuje się że raperka jest prze kotem i słuchamy jej jeszcze dłuugo po festiwalu. Mam wrażenie że tak samo będzie w przypadku tej młodej i niezwykle utalentowanej reprezentantki Filadelfii. A połączenie rapu z R&B i odrobiną soulu sprawia że bankowo melduję się pod sceną!

Ivy Sole
Piątek
20:00
Backspin Stage

************** |||| **************

A Wy na czyj koncert czekacie? Dajcie znać w komentarzu i widzimy się na miejscu.

A jeśli jeszcze nie macie biletu na tegoroczną edycję festiwalu, to wbijajcie w linki poniżej 😉

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Hip Hop Kemp 2019
GDZIE: Festivalpark, Hradec Králové (Czechy)
KIEDY: 15-17 sierpnia 2019 (czwartek-sobota)
+ 14 sierpnia 2018 (oficjalny środowy warm-up)
FB: https://www.facebook.com/hhkpl/
BILETY: www.joyStore.pl/HHK
EVENT: bit.ly/HHK-2019-PL