AdMa | O.S.T.R. |Bonus RPK | Toczek || #RapDaily

AdMa | O.S.T.R. |Bonus RPK | Toczek || #RapDaily

Mamy wtorek, i to wtorek pełen premier, a w nim na przykład nowa AdMa z numerem „Liberté”, do tego nowy teledysk od O.S.T.R.-a promujący „Instrukcję Obsługi Świrów”, nowy singiel od Bonusa RPK, a na koniec nowy Toczek.

___________________________

AdMa – Liberté (prod. @atutowy)

W nowym numerze AdMa bezkompromisowo przekazuje prawdę o swojej drodze do statusu jednej z najlepszych raperek w Polsce. Propozycje seksualne, mobbing w pracy i szowinizm, których doświadczyła przez lata zostały przelane w rymy na ciężkim bicie i ukoronowane oczyszczającym sloganem „Liberté” – poczucia wolności w rapie, sztuce i kobiecości. Bez kompromisów.

___________________________

O.S.T.R. – E.K.O. – prod. Killing Skills, cuts DJ Haem

Dziś o 11:00 na kanale YouTube Asfalt Records ukazał się numer “E.K.O.” – trzeci teledysk, tym razem autorstwa ekipy “9 Liter Filmy”, promującego tegoroczny album “Instrukcja Obsługi Świrów”. Zarówno w samym nagraniu jak i na barwnym i sugestywnym klipie video, Ostry nie skąpi dobrych słów pod adresem dobrego jedzenia i picia, zajmując jednocześnie mocno zdystansowaną postawę wobec wszechobecnej mody na niskokaloryczność potraw i powszechne odchudzanie się. 

“Instrukcja Obsługi Świrów” miała premierę 22 lutego 2019. Wydawnictwo stanowi siedemnasty album w dorobku artysty. Producentami muzycznymi płyty są ponownie Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i ostatni co do kolejności ale nie ostatni co do ważności – O.S.T.R.. Na gramofonach udziela się DJ Haem, a wśród gości pojawia się między innymi Green oraz dawno nie słyszany Cadillac Dale. Autorem okładki, oprawy graficznej oraz formy w jakiej pojawiło się wydanie fizyczne jest pracownia Forinstudio.com z Grzegorzem Piwnickim na czele.

Album zamówicie na AsfaltShop.pl

________________________

Bonus RPK ft. Plus – NIE ZHAŃBIĘ // Prod. WOWO.

W sieci ukazał się najnowszy singiel i klip Bonusa RPK, który promuje jego nadchodzący album „BLOKÓW REZYDENT”. W/w utwór nosi nazwę „NIE ZHAŃBIĘ” i gościnnie udzielił się w nim Plus. Za warstwę muzyczną oraz brzmienie odpowiedzialny jest WOWO, natomiast sam klip jest zasługą ekipy Marathon Films.

Premiera sklepowa albumu „BLOKÓW REZYDENT” przewidziana jest na 04.10.2019r.

_______________________

Toczek – Co słychać ft. Fiłoń (prod. Ryszkovsky)

Na kanale patokalipsy ruszył odsłuch płyty Toczka 'Przygody zbłąkanego Fristajlowca’ . Na pierwszy ogień wleciał numer „Co słychać”, z gościnnym udziałem Fiłonia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.