niumicpl@gmail.com

Hałastra dołącza do 2020 i zapowiada nowy album!

Hałastra dołącza do 2020 i zapowiada nowy album!

Książę Mazowiecki i Kwiatek Haze, czyli raperzy tworzący projekt Hałastra, wciąż utrzymują się na fali wznoszącej. Artyści potwierdzili dziś dołączenie do labelu 2020, z którym współpracowali przy tworzonym z rozmachem projekcie „club2020”.

Jak się okazuje, nowa płyta duetu ukaże się właśnie pod banderą oficyny tworzonej m.in. przez Oskara, Steeza, Taco, Michała Chwiałkowskiego i Janka Porębskiego.

Nadchodzący album nosi tytuł „Kombinatoryka” i ukaże się 2 czerwca. Na płycie znajdziemy szesnaście premierowych kawałków, w tym opublikowany dziś singiel „ON”. Wyprodukowany przez Miroffa numer ląduje w sieci wraz z teledyskiem w reżyserii Hien Dinh Ngoca.

Album możecie zamawiać na https://www.kombinatoryka.com

HAŁASTRA to nie tylko synergia płynąca ze współpracy dwóch bliźniaczych osobowości, ale również świetne ucho do muzyki. KOMBINATORYKA to solidne i nietuzinkowe brzmienie bez ogranych patentów. Świeża formuła stająca w poprzek tradycyjnym podziałom na oldschool i newschool, o której kształt zadbali Miroff, HVLL, The Returners, Trzy, Pieruun, Gunda, HUT, Hubi, Nikola, Enes, Poly oraz SHDOW.