Miły ATZ rusza z preorderem ROLLER’a na limitowanych winylach

Miły ATZ rusza z preorderem ROLLER’a na limitowanych winylach

Witaj ponownie w świecie ROLLERa – wyjątkowego albumu autorstwa jednego z najciekawszych raperów obecnej sceny hip hopowej – Miłego ATZ.

Jeśli jesteś już fanem Miłego ATZ i chcesz uzupełnić swoją kolekcję o wyjątkowe wydanie ROLLERa, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Dokładnie rok po premierze, ruszamy z preorderem wydania winylowego! I to w dwóch wersjach kolorystycznych — klasycznym czarnym – oraz ściśle imitowanej wersji fioletowej. Oba wydania są oczywiście ubrane w zjawiskową oprawę graficzną stworzoną przez nikaraguaguacamole.

Każdy, kto dał się zabrać na przejażdżkę ROLLERem od Miłego ATZ, potwierdzi, że nie jest to zwyczajny, kolejny rapowy krążek. Uważany za płytę roku 2022 przez wielu dziennikarzy i wyróżniony przez wiele portali muzycznych album, ostatnio nominowany do Fryderyków w kategorii Najlepszy album Hip Hopowy trafia teraz na wosk.

Nie czekaj, zamów już teraz swoją limitowaną kopię ROLLERa i doświadcz wszystkiego co ta przepełniona emocjami i niesamowitą energią płyta ma do zaoferowania. Pospiesz się, ilość egzemplarzy jest ograniczona! 

Pierwszym singlem z krążka był utwór Groove

Po tanecznym, 2stepowym klimacie Miły zaserwował nam wraz z Donguralesko soczysty, krwisty hip hop o brudnym wajbie brytyjskiego soundu.

Brytyjski sound zakropiony szczyptą jamajskiego luzu w towarzystwie DZIARMY to ostatni singiel Money Move.

Wciąż album w wersji standard dostępny jest w sklepie DefJam,pl