niumicpl@gmail.com

Big Mak || Hymn gastrofazy od Bersona

Big Mak || Hymn gastrofazy od Bersona

Premiera drugiego solowego albumu Bersona „Berry” zbliża się wielkimi krokami. Dzisiaj do wydanych już singli „Nazario” i „Słowo” dołączył „ Big Mak” na bicie @atutowego. Oparty na charakterystycznej melodyjce bit jest idealnym podkładem do stonerskiej i gastrycznej tematyki utworu.

„ Big Mak” to numer dla smakoszy dobrego tematu oraz dobrego jedzenia, zawsze chciałem nakręcić klip w Amsterdamie, udało się to połączyć z mocarnym tripem, SMAKÓWA!
Berry

Premierze singla towarzyszy teledysk nagrany podczas ekipowego wypadu Spółki ZOO do Amsterdamu. Przewija się w nim cała gama aktywności towarzyszących tego typu tripom na gastrofazie. Za obrazek odpowiada Xawito, znany ze współpracy z wieloma artystami z szeroko rozumianego podziemia, ostatnio coraz mocniej odznaczający się w mainstreamowej części sceny – działał między innymi z Rusiną, Vkiem czy ostatnio Białasem.

Na stronie Def Jam Recorings Poland wciąż trwa preorder albumu „Berry” w kilku specjalnych wersjach. Fani artysty mogą zakupić boxy zawierające zestaw do graffiti, seledynową kominiarkę nawiązującą kolorystycznie do poligrafii albumu oraz największy kąsek – customową koszulkę, na której znajdzie się ksywka i numer kupującego. Premiera albumu Berry już 21.04.