niumicpl@gmail.com

Nowy Boombap || Tytułowy numer od KPSN-a już w sieci!

Nowy Boombap || Tytułowy numer od KPSN-a już w sieci!

KPSN „NOWY BOOMBAP” to tchnięcie świeżej bryzy w moją twórczość.

Po świetnie przyjętych numerach „Drzwi” z Sariusem i HVZX oraz solowym S.O.S., tytułowy „NOWY BOOMBAP” to trzeci singiel, który zwiastuje pierwszy album KPSN’a o tym samym tytule w Def Jam Recordings Poland.

Ten sam tytuł, ale autor wybija zdecydowanie poza swój schemat, do którego zdążył nas przyzwyczaić. Połączenie szorstkości wraz z teraźniejszymi rozwiązaniami w brzmieniu zrodziły tytułową fuzję.

Na gramofonach rapera wspiera DJ HWR, który dołożył do utworu soczyste skrecze i cuty. Bit wyprodukował sam KPSN. Teledysk, który w dna wpisane ma HIP-HOP, zrealizował Bartłomiej Zawiły.

„NOWY BOOMBAP to tchnięcie świeżej bryzy w moją twórczość. Mimo tego, że utwory nagrane na ten album są w typowych dla mnie tempach – to jednak nie bałem się użyć teraźniejszych rozwiązań – zawsze ze smakiem i w zgodzie z samym sobą. Album powstawał dosyć długo. Czułem, że muszę dać sobie chwilę na wsteczny. Przez okres 2,5 roku nazbierało się wiele numerów, najlepsze zostały zawarte na tym krążku. Bez żadnych zapychaczy, odrzutów. Charakterystyczna dla mnie frustracja przejawia się na albumie, jednak „NOWY BOOMBAP” od reszty mojej dyskografii różni się diametralnie. Album jest dynamiczny i nie wprowadza w rutynę. Tak myślę. O reszcie chętni przekonają się sami, ja mogę tylko zaprosić do zamawiania preorderu i sprawdzania nowości na bieżąco.”

Wersja preorderowa albumu jest dostępna w dwóch wersjach – standardowym z poligrafią autorstwa INOMHUS oraz wersji deluxe: album zapakowany w stylową czerwoną nerkę – zapinaną na karabińczyk imitujący apteczkę, w środku oprócz CD znajdziemy dodatki: metalowa przypinka z logiem NBB, czerwony lotniczy brelok oraz dedykowane bletki. 

Premiera albumu zapowiedziana jest na 28.10.2022

Zamów preorder: https://defjam.pl/kpsn