niumicpl@gmail.com

Żyć Zawsze || Bonson z nowym numerem! Gościnnie Avi.

Żyć Zawsze || Bonson z nowym numerem! Gościnnie Avi.

” Żyć Zawsze” to przedostatni singiel z albumu „Diabeł Stróż” – na nostalgicznym, gitarowym bicie autorstwa Ramzesa do Bonsona dołączył drugi król głębokich i refleksyjnych tekstów – Avi. „Diabeł Stróż” pojawi się w sieci i na półkach sklepowych już 12 sierpnia.

Album zamówicie na DEFJAM.PL

Raperzy przecięli się już na bicie przy okazji płyty „Spis Dzieł Sycylijskich” w singlu „Jak Mam Żyć?”, który okazał się sporym hitem, generując na samym YouTube 12 milionów wyświetleń.

Drugi solowy album Bonsona w Def Jam Recordings Poland to kumulacja doświadczeń artysty z dwóch ostatnich lat. Krążek wyprodukowany przez takich artystów jak Czarny HIFI, Gory, Ka-Meal, Ramzes czy Eigus to mieszanka złości, agresji i smutku przelewanego przez artystę na papier od wielu lat – prawdziwi fani rapera ze Szczecina będą w pełni zadowoleni. W najbliższych tygodniach Bonson wraz z Def Jam Recordings Poland stopniowo będą ujawniać gości na albumie.

Wersja preorderowa jest dostępna w dwóch wariantach – standardowym, wzbogaconym o plakat z okładką autorstwa MDOOMa i premium w czarnej, matowej kopercie bąbelkowej zawierającej dodatki: pendrive w kształcie karty kredytowej z rozszerzoną wersją albumu (zawiera bonus tracki oraz teledyski), metalowy naszyjnik z nieśmiertelnikiem, gumowy breloczek oraz specjalną kartę tarota z autografem Bonsona, upoważniającą do darmowego wejścia na jeden wybrany koncert solowy rapera.