W CENIE || Kabe i Białas we wspólnym singlu.

W CENIE || Kabe i Białas we wspólnym singlu.

1 Lipca 2022 nakładem wytwórni QueQuality ukazał się nowy album Kabe „KING KONG”. W dniu premiery album pokrył się złotem. Wraz z wydaniem płyty w sieci pojawił się kolejny singiel zapowiadający wydawnictwo. W utworze „ W cenie” gościnnie pojawia się szef wytwórni SBM – Białas.

„King Kong” to ostatni rozdział wydawniczej trylogii Kabe – po „Albinosie”, który został okrzyknięty najważniejszym trapowym debiutem 2020 roku oraz intensywnym i osobistym albumie „Mowgli”, który uzyskał status platynowej płyty. Nowa płyta to przede wszystkim szczere i szorstkie przemyślenia oraz relacje z osobistych doświadczeń rapera. 

Wydawnictwo zapowiadały oprócz tytułowego utworu single „Cały hajs”, w którym pojawia się Denzel oraz „Mój dom” z gościnnym udziałem Mr Polska „Szlak”, o którego brzmienie zadbał Szwed SWD oraz „Dziś nie”. Płytę „King Kong” w całości wyprodukował Opiat. Layout wydawnictwa przygotował LUK.KOPE na bazie zdjęć autorstwa Bartka M. W dnu premiery album otrzymał status złotej płyty.

O płycie „KING KONG” zrobiło się głośno nie tylko za sprawą kolejnych singli i zaskakujących gości, ale również wyjątkowego prezentu do preorderu – luksusowego zegarku Cartier Santos o wartości przekraczającej 30 000 złotych. To najdroższy dotąd dodatek do albumu w historii polskiego rapu!

Album można zamówić pod adresem: https://nastepnaplyta.to