Krzywe Miny || VNM, Veri, FonTam, Tomson i Gverilla!

Krzywe Miny || VNM, Veri, FonTam, Tomson i Gverilla!

Krzywe Miny to jeden z najbardziej energetycznych utworów, który powstał na wspólnym wyjeździe ekipy DeNekst Best. Trafnie opisuje reakcje słuchaczy na pomysły artystów, które odbiegają od ogólnie przyjętych standardów. Wizualizacja do tego utworu, to zbiór filmików nagranych przez uczestników swoimi telefonami i odkrywa przed słuchaczem panujący tam klimat.

Numer ” Krzywe Miny” zapowiada wspólny krążek ekipy DeNeskt Best – DeNekstBest Młyn

VNM, Fontam, Szymon_C, Gverilla, K-Leah, Toster, Veri, Emil Blef, Niko czy Tomson wszystko zgrabnie zebrane na podkładach od DrySkull, PMBTZ, Janga czy SurfAir’a, okraszone skreczami od Dj’a Chederac’a.

Data premiery 29.07.2022!

DENEKSTBEST MŁYN:
Weź bandę zdolnych ludzi, dodaj szczyptę humoru, kilka butelek alkoholu, 5 kabin nagraniowych, zamknij szczelnie na 5 dni i porządnie zmiel – tak właśnie powstał najnowszy projekt z pod szyldu DeNekstBest, czyli Projekt MŁYN. Podczas kilkudniowego, ekipowego wyjazdu został zarejestrowany materiał, który charakteryzuje kierunek rozwoju labelu. Ten album to połączenie 12 kompletnie innych brzmieniowo utworów. Od trapowych sztosów, po gitarowe ballady, kozackie posse cuty nagrane w samochodzie, czy storytellingi mrożące krew w żyłach. Z takiego połączenia mogła wyjść tylko najlepsza mąka w kraju. Ten przepis można powtórzyć tylko raz.
Po prostu DeNekstBest i Przyjaciele.

ALBUM ZAMÓWICIE NA DENEKSTBEST.COM