Nowy cykl FOMO PRISMA w białostockim klubie FOMO!

Nowy cykl FOMO PRISMA w białostockim klubie FOMO!

Nowy cykl FOMO PRISMA w białostockim klubie FOMO!

Nie wszystko jest takie, jakim się wydaje. Tak jest choćby ze światłem – otaczająca nas niewidzialna, pozornie biała fala, w rzeczywistości jest pełnym spektrum barw. Podobnie jest z muzyką elektroniczną. Często powierzchownie postrzegana jako płytka, a w rzeczywistości kryje w sobie przebogaty świat niepowtarzalnych brzmień, estetyk, tekstur. Ich mnogość przyprawia o zawrót głowy, a najbarwniejsze z nich pozostają często niezauważone.

Naszą ambicją jest bycie Waszym przewodnikiem. Stawiamy na prezentację tego, co uważamy za najbardziej wartościowe, oryginalne, niezwykłe. Mamy całe spektrum muzyczne, pełne przeróżnych brzmień, których to wycinki przybliżamy Wam naszym regularnym programem. Tym razem schodzimy głębiej, rozbijając naszą paletę na te barwy, które pasjonują nas najbardziej.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

FOMO PRISMA to nowy cykl wydarzeń, w którym patrzymy na muzykę z innej, pogłębionej perspektywy. Niczym pryzmat, rozszczepiający białe światło na wiele kolorów, wydobędziemy z FOMO spectrum najciekawsze szczegóły, niuanse i smaki. Artyści, których zaprezentujemy, przyczynili się swoją twórczością do rozwoju światowej muzyki elektronicznej, przełamywania trendów i barier, powołali do życia hybrydy, czy wreszcie zbudowali mosty międzygatunkowe, które na co dzień usłyszeć możecie w FOMO. Tym razem pozwalamy sobie na eksperyment – to nie będzie po prostu kolejny weekend w klubie.

Zapraszamy Was do spojrzenia na muzykę elektroniczną przez nowy pryzmat.

FOMO PRISMA.
220422:
_SHACKLETON LIVE
_PRESHA
_UNDVELD
_MICHAŁ JABŁOŃSKI hybrid
_KOLACJA b2b K.O.

230422:
_LOTUS EATER (RROSE & LUCY) LIVE
_POLAR INERTIA LIVE
_DTEKK b2b ESSENCE aka
WE CALL IT VOIGHT- KAMPFF
_VI
_ANDRZEJ ZIELIŃSKI b2b MAJKI

240422:
_SHXCXCHCXSH LIVE
_WE WILL FAIL LIVE
_MCHY I POROSTY LIVE
_FISCHERLE LIVE
_LSK (edited)

—————————————————————————
Bilety:
Karnet 3-dniowy – 120 zł
Piątek – 50 zł
Sobota – 60 zł
Niedziela – 40 zł
https://goingapp.pl/wydarzenie/fomo-prisma/kwiecien-2022