niumicpl@gmail.com

Każdy Dzień || Rufuz z trzecim singlem promującym „Unicat”!

Każdy Dzień || Rufuz z trzecim singlem promującym „Unicat”!

Rufuz prezentuje trzeci singiel promujący swój nadchodzący album „Unicat”! W refleksyjnym, ale jednocześnie motywującym numerze ” Każdy dzień” warszawskiego rapera wspiera Nizioł. Sprawdźcie koniecznie!

ALBUM ZAMÓWICIE NA PREORDER.PL
Premiera albumu już 15.04.2022

Album „UNICAT” to drugie legalne, solowe wydawnictwo Rufuza, które zostanie wydane nakładem Step Records.

Materiał powstawał w nie najłatwiejszych dla artystów czasach, związanych z ograniczeniami koncertowymi oraz innymi niedogodnościami wynikającymi z pandemii, co jednak nie zahamowało aktywności warszawskiego rapera. Krążek jest kontynuacją ulicznego stylu – fani spodziewać mogą się bezkompromisowych, nierzadko bardzo osobistych tekstów oraz świetnie skomponowanych aranżacji muzycznych. „UNICAT” to przykład łączenia liryki i wartości starej szkoły z nowym brzmieniem. Efekt? O tym słuchacze przekonają się już 15 kwietnia!

Na albumie udzieliło się kilku gości – wszyscy zostaną ogłoszeni w trakcie dwumiesięcznego trwania przedsprzedaży krążka. Za warstwę muzyczną odpowiada w większości Małach, swoje cegiełki dołożyli również Fryta, 2Check, Flame oraz Redi. Wyjątkowe brzmienie albumu to zasługa Waldemara Dańczaka – Holosonix Studio.