Nie znasz wad || Dwa Sławy z kolejną zapowiedzią nowego krążka!

Nie znasz wad || Dwa Sławy z kolejną zapowiedzią nowego krążka!

Bezbłędne dziewczyny i wadliwe chłopaki, gdzieś już to widziałaś, tak jak i słyszałeś już gdzieś ten sampel (wink wink). You been there, done that, we be the narrators only. „ Nie znasz wad” to drugi, po „BD GRAŁ”, singiel zapowiadający nadchodzące wydawnictwo Dwóch Sławów.

„Z Archiwum X2”, wyprodukowane w całości przez kolektyw producencki The Returners ukaże się 21.01.2022

Preorder albumu zamówicie na PREORDER.PL

” Nie znasz wad” na YouTube:

21 stycznia 2022 roku wydarzą się trzy rzeczy: miliony Polaków wyrzucą karnety na siłownię, imieniny obejdą Jarosław i Patrokles, a Dwa Sławy dołożą kolejną cegiełkę do swojej dyskografii, wychodząc niejednokrotnie ze swojej strefy komfortu bitów 75bpm i wysyłania raportu błędów autotune’a do serwisantów Antares Audio Technologies.
To nasza najbardziej wsobna płyta, wyprodukowana, napisana, nagrana, zaaranżowana, obfotografowana i zobrazowana głównie przez naszą czwórkę, jak za dobrych złych czasów.
Radek to brat Jarka, a Returnersi to marka.


Dwa Sławy - XV lecie zespołu | ŁÓDŹ

Tydzień i jeden dzień po premierze krążka „Z Archiwym X2”, czyli 29 stycznia 2022 roku, odbędzie się koncert z okazji XV-lecia zespołu.

Koncert będzie swego rodzaju sentymentalną podróżą po wszystkich mniej lub bardziej zwariowanych albumach. Będzie to doskonała okazja do przypomnienia i wspólnego zarapowania wielu kawałków, które stały się klasykami polskiego hip-hopu. Z pewnością podczas wydarzenia muzycy dadzą ponieść się towarzyszącej atmosferze, co znajdzie przełożenie na jeszcze większe zaangażowanie i wspólną zabawę z fanami. Zresztą, nie od dziś wiadomo, że Dwa Sławy to gwarancja świetnej rozrywki. Szykuj się na ten wieczór, bo nie może Cię zabraknąć pod sceną!

BILETY ZNAJDZIECIE NA GOING.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.