niumicpl@gmail.com

Nie znasz wad || Dwa Sławy z kolejną zapowiedzią nowego krążka!

Nie znasz wad || Dwa Sławy z kolejną zapowiedzią nowego krążka!

Bezbłędne dziewczyny i wadliwe chłopaki, gdzieś już to widziałaś, tak jak i słyszałeś już gdzieś ten sampel (wink wink). You been there, done that, we be the narrators only. „ Nie znasz wad” to drugi, po „BD GRAŁ”, singiel zapowiadający nadchodzące wydawnictwo Dwóch Sławów.

„Z Archiwum X2”, wyprodukowane w całości przez kolektyw producencki The Returners ukaże się 21.01.2022

Preorder albumu zamówicie na PREORDER.PL

” Nie znasz wad” na YouTube:

21 stycznia 2022 roku wydarzą się trzy rzeczy: miliony Polaków wyrzucą karnety na siłownię, imieniny obejdą Jarosław i Patrokles, a Dwa Sławy dołożą kolejną cegiełkę do swojej dyskografii, wychodząc niejednokrotnie ze swojej strefy komfortu bitów 75bpm i wysyłania raportu błędów autotune’a do serwisantów Antares Audio Technologies.
To nasza najbardziej wsobna płyta, wyprodukowana, napisana, nagrana, zaaranżowana, obfotografowana i zobrazowana głównie przez naszą czwórkę, jak za dobrych złych czasów.
Radek to brat Jarka, a Returnersi to marka.


Dwa Sławy - XV lecie zespołu | ŁÓDŹ

Tydzień i jeden dzień po premierze krążka „Z Archiwym X2”, czyli 29 stycznia 2022 roku, odbędzie się koncert z okazji XV-lecia zespołu.

Koncert będzie swego rodzaju sentymentalną podróżą po wszystkich mniej lub bardziej zwariowanych albumach. Będzie to doskonała okazja do przypomnienia i wspólnego zarapowania wielu kawałków, które stały się klasykami polskiego hip-hopu. Z pewnością podczas wydarzenia muzycy dadzą ponieść się towarzyszącej atmosferze, co znajdzie przełożenie na jeszcze większe zaangażowanie i wspólną zabawę z fanami. Zresztą, nie od dziś wiadomo, że Dwa Sławy to gwarancja świetnej rozrywki. Szykuj się na ten wieczór, bo nie może Cię zabraknąć pod sceną!

BILETY ZNAJDZIECIE NA GOING.