Fokus zapowiada prawdopodobnie ostatni solowy album!

Fokus zapowiada prawdopodobnie ostatni solowy album!

Fokus i MaxFloRec zaskakują niespodziewaną informacją. Po kilku zapowiedziach i długim wyczekiwaniu nagle startuje pre-order 3. solowego wydawnictwa Fokusa. Jego premiera zaplanowana jest nietypowo, bo na ostatni dzień 2021 r. Wszystko to nie jest jedyną niespodzianką dla fanów.

Jak informuje Fokus, „Arogant” EP może okazać się jego ostatnim solowym materiałem. Na trackliście znajdzie się 6 utworów wyprodukowanych w całości przez niego. Muzycznie czerpać miał z wpływów takich gatunków, jak: hip-hop, bass house czy EDM trap. Ubiegłoroczny numer opublikowany w ramach akcji #Hot16Challenge, pokazuje jedynie namiastkę kierunku, w jakim ewoluowała twórczość Fokusa. Na ten moment nie wiadomo także, kiedy usłyszymy pierwszy singiel z nadchodzącego wydawnictwa.

W MaxFloSklepie ruszyła przedsprzedaż „Aroganta” w 2 wariantach – EP-ki w postaci samodzielnego wydania, a także „Trylogii”, w której skład wchodzą również 2 poprzednie albumy Fokusa, czyli „Alfa i Omega” oraz „Prewersje”. Co ważne, oba znajdą się w zestawie jako reedycje, z zupełnie nową oprawą graficzną. Zarówno ekskluzywne, potrójne wydanie, jak i samego „Aroganta” zamawiać można pod adresem:
https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105