niumicpl@gmail.com

Almost Famous 2 nadchodzi! Pierwszy singiel już w sieci!

Almost Famous 2 nadchodzi! Pierwszy singiel już w sieci!

Bonson, Laikike1 oraz Soulpete wracają z nowym materiałem. Premiera ” Almost Famous 2″ już 17 września 2021, a od teraz można zamawiać wersję w preorderze.

Wersja preorder zawiera: limitowany nakład albumu AF w wersji jewel box z dodatkową obwolutą, naszywkę zespołu, która nie będzie dostępna w sprzedaży poza preorderem, wlepki.
ALMOST FAMOUS 2 ZAMÓWICIE NA DEFJAM.PL

Pierwszy singiel „Powertrip” obejrzycie na YouTube:

Almost Famous, debiutując w 2017 roku albumem o tym samym tytule, wyznaczyli sobie szlak bez precedensu, stawiając na mocne, organiczne bębny obudowane zewsząd gitarowymi fortyfikacjami. Zainstalowali w ich centrum bezkompromisowy rap wychodzący daleko poza strefę komfortu ówczesnych brzmień hip-hopowego świata. DJ Eprom, odpowiedzialny również za mix i master całości, wzbogacił ją seriami ornamentalnych scratchy i cutów, które nieprzerwanie elektryzują przy kolejnych odsłuchach. Kiedy więc nadszedł czas kolejnego zderzenia niespokojnych globetrotterów, nikogo nie zdziwiła następna przeprowadzka. 

Tam, gdzie znajdziecie drugi album, stoi już nowa forteca: wyższa, mocniejsza i pełna nowych rozwiązań, które odkryliśmy eksperymentując z zadziorną formą. Nie dajcie się zwieść kotłującej nawałnicy: jest chaotyczna tylko na pozór, a jej krzykliwe, energetyzujące przejawy to efekty starannie przemyślanych zabiegów. Warsztatowo sięgnęliśmy po do tej pory nieznane nam narzędzia, okiełznaliśmy ich wymagania i obdarowani nowym wymiarem swobody spuściliśmy ze smyczy drapieżną fascynację. Wchodzicie tu na własną odpowiedzialność: wnętrze zachwyca, ale zasady są nasze.

Premiera krążka jak i winyla 17 września 2021.