Ośmiornica || Onar z kolejną zapowiedzią krążka!

Ośmiornica || Onar z kolejną zapowiedzią krążka!

Właśnie wystartował limitowany preorder jedenastego solowego albumu Onara pt. “Achtung”. Płytę promuje nowy singiel „ Ośmiornica” z gościnnym udziałem Palucha i Lipy.

Preorder zamówicie na ONAR81.PL

” Ośmiornica” na YouTube:

Tytuł „ACHTUNG” miałem w głowie od dawna, czekałem tylko na odpowiednią chwilę. Chciałem zaznaczyć moment, w którym zaszła we mnie zmiana, w którym otworzyłem się na inną muzykę, na nowych ludzi, nowe rozwiązania, nawet na sam proces tworzenia muzyki w studio. Album „ACHTUNG” jest płytą, której poświęciłem bardzo dużo czasu i serca. Zaprosiłem mnóstwo gości, z którymi ruszyliśmy w różne ciekawe podróże muzyczne. Po wydaniu wielu albumów, myślę, że ciężko jest znaleźć jakąś nową ścieżkę, świeże spojrzenie na muzykę. Czuję, że przy tej płycie pozostałem sobą, robiąc nowe rzeczy – mówi Onar

Wersja deluxe albumu „ACHTUNG” to 10 utworów podstawowych oraz trzy dodatkowe bonus tracki. Płyta jest również dostępna w rozszerzonym wariancie, do którego dołączono szklankę i podstawkę do piwa. Każdy album zamówiony w przedsprzedaży będzie również podpisany przez rapera. Wśród gości na albumie pojawili się już m.in. Paluch, Lipa, Kizo oraz Kabe.

Preorder zamówicie na ONAR81.PL

Poprzedni singiel znajdziecie tu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.