38 || Stasiak ma urodziny i zapowiada album na winylu! Pierwszy singiel!

38 || Stasiak ma urodziny i zapowiada album na winylu! Pierwszy singiel!

„ 38” to najnowszy singiel Stasiaka, który swoją premierę ma w 38. urodziny rapera i promuje jego nowe wydawnictwo „Solówka po lekcjach”.

Łukasz Stasiak, jeden z filarów wytwórni Alkopoligamia.com, kazał nam „chwilę” poczekać na swoją nową produkcję, ponieważ jego ostatni, solowy krążek „Pół żartem, pół serio” ukazał się w grudniu 2010 roku. Stasiak wraca starszy, mądrzejszy i z bagażem doświadczeń, czyli tytułowych lekcji, które skłoniły go do spędzenia trochę czasu w studiu.

Album ukaże się na limitowanej, 10-calowej płycie winylowej w trzech ekskluzywnych odsłonach kolorystycznych: białej w sklepie Alkopoligamii, pomarańczowej w Asfalt Shopie oraz klasycznej, czarnej w sklepie Junoumi Records – preorder wszystkich edycji właśnie wystartował i jest mocno limitowany, a premiera zaplanowana jest na 21.05.2021r.

ALBUM ZAMÓWICIE NA ALKOPOLIGAMIA.COM

To nie będzie album dla najmłodszych konsumentów muzyki, im będzie ciężko identyfikować się z tekstami Łukasza, ale za to wszyscy Ci ze zbliżonym peselem, nie raz powiedzą w myślach „Tak jest mordko” lub „Tak było, dobrze mówi!”.

Kto wyprodukował utwory na „Solówce…” Stasiaka? Kto udzielił się gościnnie? Tego dowiecie się niebawem, a tymczasem zapraszamy do sprawdzenia pierwszego singla, który nieco naświetla nam tematykę albumu. 38 wersów z okazji 38. urodzin, gościnnie Falcon1.