Fest Festival 2021 odbędzie się! Pierwsi artyści zostali ogłoszeni!

Fest Festival 2021 odbędzie się! Pierwsi artyści zostali ogłoszeni!

Tęskniliście za latem, koncertami i festiwalami? W takim razie dobre wieści!
Fest Festival 2021 się odbędzie i właśnie ogłosił pierwszych artystów!

Kilka dni temu na oficjalnym wydarzeniu Fest Festival 2021 ogłosił że się odbędzie! Organizatorzy planują między innymi znaczne powiększenie terenu festiwalu oraz zmniejszenie liczby biletów dostępnych w sprzedaży. Trzymają rękę na pulsie, obserwują sytuację i na bieżąco dostosowują swoje plany do obecnie obowiązujących restrykcji sanitarnych.

Łapcie pełen post żeby poznać więcej szczegółów:

Kygo
Alan Walker
Fisher
Robin Schulz
Purple Disco Machine
Sam Feldt LIVE
Kungs
Bakermat
Ofenbach

Tak prezentuje się lista pierwszych, ogłoszonych dziś artystów którzy w tym roku będą rozgrzewać publiczność w Parku Śląskim w Chorzowie.

Kygo to jeden z czołowych światowych Artystów młodego pokolenia i jednoecześnie pierwszy headliner tegorocznej edycji FESTa!
Jego kawałki z Ellie Goulding, Edem Sheeranem i Tiną Turner to hity, które nuci cała Polska. Zobaczycie go na Main Stage już 14 sierpnia 2021.

Bakermat to holenderski producent i DJ, który połączył swoje siły ze znaną kanadyjską wokalistką Kieszą, a efektem ich zaskakującej współpracy jest singiel „Don’t Want You Back”. Artysta znany ze swojej umiejętności łączenia deephouse’owych melodii z elementami jazzu. W Chorzowie wystąpi 13 sierpnia 2021.

Fisher w Polsce wystąpi po raz pierwszy! Jego muzyka porywa festiwalowe tłumy od Coachella po Tomorrowland, a na swoim koncie ma również nominację do Grammy Awards za kawałek “Losing It”. Fisher rozkręci imprezę 13 sierpnia 2021 i rozgrzeje namiotowy parkiet.

Kungs to ulubiony remixer innych DJ’ów! Jego twórczość doceniają wszyscy – od Axwell & Ingrosso, aż po Lost Frequencies. Zatańczycie razem do jego kawałków już 13 sierpnia 2021.


FEST FESTIVAL 2021 ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 11-14 SIERPNIA W PARKU ŚLĄSKIM W CHORZOWIE.
BILETY NA FEST ZNAJDZIECIE NA
FESTFESTIVAL.PL

One thought on “Fest Festival 2021 odbędzie się! Pierwsi artyści zostali ogłoszeni!

  1. Reply
    Princess Nokia, Tomm¥ €a$h i inni na Fest Festival 2021! |
    29 kwietnia 2021 at 16:52

    […] kolejnych artystów którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji w Parku Śląskim w Chorzowie. Do ogłoszonych wcześniej Purple Disco Machine, Alana Walkera, Kygo i innych dołączyli kolejni artyści. Są nimi: Nothing […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.