Deemz i Gombao33 z remixem Monopolu! || #DziejeSie

Deemz i Gombao33 z remixem Monopolu! || #DziejeSie

#DziejeSie ostatnio na naszej polskiej scenie, więc czas na krótkie podsumowanie najciekawszych rzeczy które ostatnio się ukazały!
Na początek wleci najnowsza pozycja na naszej liście, a jest nią Deemz i Gombao33 z remixem numeru „Zodiak na Melanżu” Monopolu, do tego nowy numer od Pezeta wydany z pewnej okazji, OKI z nowym singlem nagranym razem z Dziarmą, i nowy, premierowy numer od Maty!


Deemz i Gombao33 wzięli na warsztat numer grupy Monopol „Zodiak Na Melanżu”, i stworzyli swoją własną wersję. Za wersy odpowiadają Mata, Szczepan i Wyguś, za produkcję odpowiada Deemz. Nowa wersja brzmi całkiem nieźle i zapowiada się jako imprezowy hit! Podobnie z resztą jak pierwotna wersja numeru w 2009 roku.


OKI nie zwalnia przy promocji swojego nowego krążka i wrzuca do sieci ładny teledysk do numeru „Tak Bardzo” z gościnnym udziałem Dziarmy i Gverilli. Za produkcję utworu odpowiadają Swizzy x 2latefor. Numer i klip, zrealizowany na wysokich obrotach, są efektem współpracy z Red Bull MOBILE, dzięki której artyści mogli zrobić ten projekt z dużym rozmachem, w iście ekstremalnych warunkach. Album „77747mixtape” ukaże się 25 września.


Pezet świętuje, a ma co świętować, bo wydana rok temu „Muzyka Współczesna” osiągnęła status podwójnie platynowej płyty, co jest najwyższym wyróżnieniem jakie otrzymał Pezet w swojej karierze. A przy okazji nadchodzącej rocznicy wydania „Muzyki Współczesnej” warszawski raper zapowiedział że szykuje coś specjalnego, warto więc przygotować się na 27 września, żeby przekonać się co ciekawego przygotował Pezet.
„Zonda” to nowy numer Pezeta, do którego teledysk trafił do sieci w ostatnim czasie.

„Zonda” to dla mnie filmowy opis pewnego rodzaju relacji, czegoś co mnie kręci. Jest to przerysowany obraz lata, imprezy i interakcji damsko-męskiej, odrobine narkotyczna wizja oddająca pewną chemię między dwojgiem ludzi. Chciałem nagrać coś naprawdę luźnego, niezobowiązującego. Lato się właśnie kończy, więc niech „Zonda” będzie jego dobrym wspomnieniem. – mówi Pezet.


Utwór „halo” to drugi singiel z wspólnej płyty favsta i gibbsa o roboczym tytule „HAMPLE”.
Gościnnie w utworze pojawił się Kukon.
Producenci dotąd kojarzeni ze współpracy z czołowymi artystami hip-hopowymi w kraju, stworzyli album dedykowany miłośnikom motoryzacji. Nocna jazda samochodem to dobry sposób na odreagowywanie, przemyślenia lub po prostu klimatyczną zabawę. Nie byłoby jednak tej całej atmosfery gdyby nie muzyka w głośnikach. To ona podbija emocje, buduje atmosferę, nastraja do jazdy. favst i gibbs podjęli się zadania stworzenia albumu, który w głównej mierze ma składać się z emocji.


Na kanale SBM Label ukazał się nowy numer od Maty, z gościnnym udziałem Janusza Walczaka pt: „NOBOCOTEL (NBCT FREESTYLE 2)”. Za produkcje utworu odpowiada RicoRunDat. Numer ukazał się na „NOBOCOTEL (Hotel Maffija Deluxe)”.