Adi Nowak i trap stary, Young Igi z Neandertalczykiem || #DziejeSie

Adi Nowak i trap stary, Young Igi z Neandertalczykiem || #DziejeSie

Dawno nie było, a teraz jest! #DziejeSie powraca bo urlopie i na start wlatują nowości! W sieci ukazał się numer „Łobuz kocha najbardziej” który nagrali wspólnie Adi Nowak i trap stary, do korzeni wraca Young Igi z numerem „Neandertalczyk”, a Frosti nagrał wakacyjny numer z Kizo!


Na kanale SBM Label ukazał się nowy numer od Adiego Nowaka pt: „Łobuz kocha najbardziej”, w którym gościnnie udzielił się trap stary. Za produkcję utworu odpowiada Tabb. Jak możemy przeczytać w opisie, Adi już od dawna planował wspólny numer z trap starym!

„Trap Stary urzekł mnie słowami refrenu jednego z jego singli. Śpiewa w nim o tęsknocie do miłości pozbawionej toksyn, opartej na prawdziwym, palącym uczuciu. Zaciekawiło mnie jego spojrzenie na tę kwestię. Spędziliśmy sporo minut dyskutując o moralności w związkach, ich kruchości, powszechnej znieczulicy, poliamorii i deficycie romantyków, na który cierpi nasz naród. Wychodząc temu zjawisku na przeciw, zebrałem w singlu trzech najbardziej romantycznych ludzi hip-hopu, by pokazać jak to się robi. O muzyczną stronę azylu, który dla Ciebie przygotowaliśmy zadbał Tabb. Marzyłem o zrobieniu z nim kawałka od premiery Sacrum” – mówi Adi


Young Igi wraca do korzeni i wrzuca do sieci mocny, ciekawie zapowiadający się numer pt: „Neandertalczyk”. Jeśli numer zapowiada nowy krążek w podobnym klimacie, to ja to kupuję! Za produkcję numeru odpowiada PSR, za animację lis kula i Przemek Piekarski.

Neandertalczyk to powrót do korzeni i muzyczne przedstawienie procesu ewolucji. Każdemu z nas jest ten proces bliski, dlatego też stworzyłem numer, w którym mam nadzieje odnajdziecie samych siebie.


Kizo nie miał, a teraz ma numer z Frostim, a Frosti ma numer z Kizo. W sieci ukazał się wspólny numer obu raperów pt: „Chłód”. Za produkcję utworu odpowiadają 23beats i Chris Carson.


Sprawdź też poprzednie rzeczy, które wleciały ostatnio na stronę. Na przykład relację z pandemicznej edycji Up To Date Festivalu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.