Nowy krążek Peji, Hashashins i Kartky, Mata na schodkach! || #DziejeSie

Nowy krążek Peji, Hashashins i Kartky, Mata na schodkach! || #DziejeSie

Weekend za nami, więc pora go trochę podsumować! W sieci ukazał się teledysk, który zapowiada nowy krążek Peji, ekipa Hashashins siedzi w HashaHacie i nagrywa, tym razem numer z Kartkym, Mata wystąpił na schodkach, a do tego jeszcze kilka nowych rzeczy! #DziejeSie


RPS Enterteyment z dumą prezentuje pierwszy klip/singiel promujący nowy krążek Peji pt. „Black Album” (premiera 17/09/20). Utwór Czarny Psalm to swoiste wprowadzenie do płyty jako jeden z najbardziej reprezentatywnych jointów dla całego krążka. Start preorderu na www.pejaslumsattack.com już 31 lipca wraz z klipem do utworu „Michael Buffer” autorstwa Brevko Art.
„Black Album” to 20 studyjny krążek Rycha Peji. Całość muzycznie wyprodukował wieloletni współpracownik Peji – Magiera, który jak w przypadku ostatnich tytułów (25_godzin, G.O.A.T., 2050 EP) w połączeniu sił z poznańskim raperem uzyskał maximum możliwości. Black Album to również moc masteringu autorstwa Eprom Sounds – gdzie praca w/w w zakresie wydobycia najlepszego brzmienia w końcowym etapie muzycznej realizacji To prawdziwy majstersztyk dający gwarancję muzycznej uczty dla każdego wymagającego melomana:) BLACK ALBUM IS COMING!

Warszawskie Schodki nad Wisłą to kultowe miejsce i z pewnością widziały już wiele, ale coś takiego wydarzyło się tam prawdopodobnie po raz pierwszy. W dzień zakończenia roku szkolnego Mata zagrał koncert na barce, która zacumowała przy Schodkach, a na scenie towarzyszyli mu także Solar, Beteo i Janek-rapowanie. Zobaczcie vlog z tego wydarzenia!

Ekipa Hashashins wciąż siedzi w HashaHacie i nagrywa. Tym razem do sieci trafił klip do numeru „Narkodancing”, w którym gościnnie udzielił się Kartky. Album „Front”, który jest zwieńczeniem całego projektu możecie zamówić na Hashashins.eu.

„Szama na dowóz” to nowy teledysk od Holaka, który promuje album „Blask”, którego premiera odbyła się 24 kwietnia w formie magazynu z CD. Zamów go razem z resztą solowej dyskografii: https://penga.online/blask
W numerze gościnnie udzielił się Zibex.

„Motto”, to nowy singiel od Qrego, promujący album „Droga Snów”, który ukaże się 14 sierpnia.

„Droga Snów” w formie wydania fizycznego to zwieńczenie serii cyfrowych publikacji utworów Qrego, które ukazywały się cyklicznie w każdy czwartek od kwietnia do czerwca 2020 roku.  Album jest kierowany do najwierniejszych fanów artysty, którzy towarzyszyli mu w tytułowej “Drodze Snów”. Nakład ściśle limitowany. 

Gościnnie na płycie udzielili się: Jacuś, olszakumpel, ZetHa, vkie oraz Trill Pem. Za oprawę graficzną całego projektu odpowiada Maciej Żądło. 

Krążek zamówicie na Chillwagon.pl