Sitek i Waldemar Kasta, Kukon życzy wesołych wakacji! || #DziejeSie

Sitek i Waldemar Kasta, Kukon życzy wesołych wakacji! || #DziejeSie

#DziejeSie trochę podczas tych wakacji, Sitek i Waldemar Kasta wjechali do sieci z nowym singlem, Kukon z wakacyjnym numerem na Ogrodach, Tede z remixem Trill Pema, a Tymek zapowiada kolejny w tym roku krążek. To i jeszcze więcej znajdziecie niżej!


Sitek i Waldemar Kasta połączyli siły we wspólnym numerze, i tak powstał „Filar”, który zapowiada nowy album Sitka – „Nowy Vibe”, który ukaże się 18 września 2020 roku. Za produkcję utworu odpowiada Olek, za klip DIRT VIDEO.

Preorder albumu zamówicie na https://www.nowyvibe.pl

Na kanał Ogrodów wleciał wakacyjny numer od Kukona. Utwór to „wakacyjny romans debiut chłopaczka o ksywie „kukonozaur””

Gościnnie na kanale ekipy JWP ukazał się numer od D.Real pt: „Leci Czas”. Gościnnie na cutach DJ Kido, za produkcję numeru odpowiada Teoem. D.real świeży projekt w konkretnym klimacie, który ma dużo zajawy na zrobienie dużych rzeczy ! Od trapowych brzmień po old scholl i drill.

D.Real znajdziecie na Instagamie i na YouTube.

JUŻ NA YT TEDEWIZJA – TEDE – NICKI REMIX. Kawałek promuje #ŁEBODROM – imprezę z okazji 44. urodzin TEDE, które odbędą się w dniach 24-25.07.2020 w Łebie – musicie tam być! Więcej info & bilety na www.wielkiejol.com/lebodrom ? Na wejściu, tradycyjnie już, czekać będzie na Was wyjątkowy mixtape – HIP-HOP NOIR!!!

Tymek nie zwalnia tempa w tym roku i zapowiada kolejny krążek! Za produkcję singla, jak i całego krążka odpowiada Favst. Album zamówicie na https://shop.freshndope.net. Premiera krążka już 13 sierpnia.

One thought on “Sitek i Waldemar Kasta, Kukon życzy wesołych wakacji! || #DziejeSie

  1. Reply
    Taco w urodziny rusza z preorderem nowego albumu! | #DziejeSie |
    29 lipca 2020 at 21:47

    […] Ostatnio Tede zrobił remix numeru „NICKI”, który pierwotnie nagrali Trill Pem & Wac Toja, a dziś do sieci trafił remix remixu, który ukazał się w sieci z okazji urodzin Tedego. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.