Taco w urodziny rusza z preorderem nowego albumu! || #DziejeSie

Taco w urodziny rusza z preorderem nowego albumu! || #DziejeSie

Taco w urodziny zapowiada dwa nowe krążki i odpala ich preorder, Tede robi remix remixu „NICKI”, a Pawbeats publikuje nagranie z koncertu w Operze Nova w Bydgoszczy! #DziejeSie


Taco w urodziny postanowił zaskoczyć fanów i wrzucił do sieci urodzinowy numer pt: „Michael Essien Birthday Party”, za którego produkcję odpowiadają Keeko & Zeppy Zep. Wraz z premierą numeru wystartował preorder nie jednego, a dwóch nowych albumów i to osadzonych w dwóch różnych klimatach!

Jak możemy przeczytać pod opisem singla:

Sam nie wiem jak to się stało, ale w zeszłym tygodniu jak grom z jasnego nieba naszła mnie ochota na zrobienie prostej urodzinowej piosenki.

“MICHAEL ESSIEN BIRTHDAY PARTY” jest pierwszym singlem zapowiadającym nadchodzącą płytę o tytule “EUROPA”. Album powstawał symultanicznie z “JARMARKIEM” i tak też będzie wydany. Praca nad “EUROPĄ” była dla mnie sposobem na odetchnięcie od ciężkawych i dusznych tematów podejmowanych na “JARMARKU”. Pierwszy singiel z “JARMARKU”, “Polskie Tango”, był utworem pisanym pieczołowicie i doskonalonym przez kilka miesięcy. “MICHAEL ESSIEN BIRTHDAY PARTY” powstał zaś w warunkach niezwykle spontanicznych na przestrzeni raptem kilku dób. Sądzę, że obie formy robienia muzyki są równie istotne i potrzebne, zarówno twórcom jak i słuchaczom.

Ze względu na różny charakter dwóch projektów, zdecydowaliśmy się wydać je osobno i pozostawić słuchaczowi/słuchaczce decyzję, który zechce zakupić.

“JARMARK” trzymał mnie w tematycznych ryzach, zmuszał do skupienia na poruszonym temacie. “EUROPA” dawała mi pole do folgowania, podśpiewywania, ponarzekania i popierdolenia, tak jak robię to dokładnie w tym momencie.

Z późnoletnimi pozdrowieniami, Filip

NOWE KRĄŻKI ZAMÓWICIE NA JARMARKEUROPA.COM, albumy ukażą się na przełomie sierpnia i września.

Ostatnio Tede zrobił remix numeru „NICKI”, który pierwotnie nagrali Trill Pem & Wac Toja, a dziś do sieci trafił remix remixu, który ukazał się w sieci z okazji urodzin Tedego.

Pawbeats wrzucił do sieci nagranie z koncertu „Pawbeats Orchestra w Operze Nova w Bydgoszczy. Video promuje nowy projekt producenta – Pawbeats Orchestra LIVE SESSIONS, który polega na nagrywaniu i wrzucaniu nowych, premierowych, nigdzie niepublikowanych utworów.

Projekt możecie wesprzeć na Patronite.pl/Pawbeats