Wspólna kolekcja odzieżowa JWP i legendy polskiego komiksu!

Wspólna kolekcja odzieżowa JWP i legendy polskiego komiksu!

WSPÓLNA KOLEKCJA ODZIEŻOWA JWP I LEGENDY POLSKIEGO KOMIKSU!

Równocześnie z premierą „Kolegów” JWP/BC odpaliło projekt, który ucieszy fanów unikalnego i jakościowego streetwearu. Warszawskiej ekipie udało się namówić do współpracy prawdziwą legendę polskiego komiksu w osobie Tadeusza Baranowskiego. Autor kultowych publikacji „Antresolka, profesorka, nerwosolka”, „Podróż smokiem diplodokiem” czy „Jak powstaje woda sodowa” stworzył dla JWP limitowany drop tiszertów i bluz z wizerunkami swoich komiksowych bohaterów.

Na pierwszą odsłonę limitowanej kolekcji Tadeusz Baranowski x JWP składają się trzy bluzy z kapturem oraz trzy tiszerty. Kolorystyka oscyluje od klasycznej bieli po pastelową żółć i odcienie niebieskiego. W zależności od wybranego fasonu charakterystyczne grafiki Tadeusza Baranowskiego widnieją na froncie lub na plecach. A wszystko to uzupełnia stylowy i rozpoznawalny branding JWP Crew.

Preorder kolekcji dostępny jest na stronie www.jwpcrew.pl. Do wyboru są m.in. Profesor Nerwosolek, Lord Hokus Pokus czy Kudłaczek i Bąbelek. Drop ma limitowany charakter, więc jego dostępność może szybko ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.