niumicpl@gmail.com

Białas zapowiada H8M5, nowy teledysk od ekipy JWP! || #DziejeSie

Białas zapowiada H8M5, nowy teledysk od ekipy JWP! || #DziejeSie

Na kanale SBM Label Białas zapowiada „H8M5”, ekipa JWP z nowym teledyskiem promującym album „Koledzy”, archiwalne nagranie LEHa, DMP na kanale BORCrew, i jeszcze kilka nowych rzeczy! #DziejeSie


„Sępy” to pierwszy singiel, którym Białas zapowiada swój nowy krążek pt: „H8M5” czyli 30 płytę w swoim dorobku. W numerze gościnnie udzielił się Szpaku, za produkcję odpowiada Gor Barss.

W sklepie SBMStore.pl wystartował preorder krążka. Premiera albumu już 5 sierpnia 2020 roku.

Zaledwie kilka dni temu ukazał się album „Koledzy” od warszawskiej ekipy JWP, a już w sieci ukazał się nowy teledysk który promuje ten album, i to w dodatku w wydaniu winylowym!

Album w wersji winylowej zamówicie na jwpcrew.pl

Wydanie w wersji CD znajdziecie na preorder.pl

„Koledzy” to nowe wydawnictwo od ekipy JWP/BC, na którym znajduje się kilkanaście premierowych utworów. Materiał powstawał na przestrzeni ostatnich dwóch lat w różnych konfiguracjach, klimatach i stylach. Całość zmiksował FALCON1, który skitami oraz skreczami wzbogacił i zamknął w klamrę całą produkcję.

W sieci ukazało się archiwalne nagranie teledysku LEHa do numeru „Jak Stąd Pójdę”.

Duchu zapowiada nowy krążek! W sieci ukazało się promovideo, które zapowiada nowy album reprezentanta Linii Lotniczych. „03:00” ukaże się latem tego roku.

Biały Kruk to 6-ty solowy album reprezentanta Toruńskiej sceny! Buczer zaczął nagrywać ten album przebywając w Hamburgu. „Ten album to powrót starego Buczer’a ” mówi sam artysta. Na płycie udzielili się między-innymi goście tacy jak: Malik Montana, Brahu, Sobota, MAAF, Milonair, Hellfield czy Zelo

Album zamówicie na SoulGang.pl

,,TOKIO HOTEL” to debiutancki album Szymiego Szymsa, który zostanie wydany nakładem QueQuality na przełomie czerwca i lipca bieżacego roku. Tytuł to duża alegoria obrazująca meandry umysłu artysty. Każdy z numerów tworzących krążek to symboliczny pokój, w którym raper w mocno ekshibicjonistyczny sposób opowiada o ostatnich miesiącach swojego życia. Głośno mówi o swoich marzeniach, upadkach i relacjach.

Premiera krążka już 26 czerwca. Album znajdziecie na QueShop.pl

BOR Records udostępnia kolejny luźny track DMP – Zło. Za produkcję utworu odpowiedzialny jest Foxs.

Po sukcesie „audiotele” schafter nie zwalnia tempa i wraca z drugim materiałem. Krążek nosić będzie tytuł „FUTURA” i nie wiemy jeszcze kiedy się ukaże, mamy za to pierwszy singiel, okraszony zakręconym i – nomen omen – futurystycznym klipem „push to talk”.