Gun Kara, Kaz Bałagane, Fabijański, FreshNDope Family || #DziejeSie

Gun Kara, Kaz Bałagane, Fabijański, FreshNDope Family || #DziejeSie

Przez ostatnie kilka dni wyszło kilka nowych rzeczy, więc śmiało możemy powiedzieć że #DziejeSie! 3Y Gun Kara wjeżdża z debiutem, nowy numer od Wac Toja, nowy singiel od Sebastiana Fabijańskiego, nowy Kaz Bałagane i nowy ZBUKU. Trochę się tego nazbierało!


Gun Kara, którą pierwszy raz usłyszałem na Rap Nokaut 2, i po nominacji do #Hot16Challenge2 (kiedy nominował Ją Kękę), wydaje swój debiutancki album! Singiel lata już w sieci, a album zapowiada się naprawdę mocno!

Preorder na https://3ygunlabel.com


Same dobre wiadomości od Sebastiana Fabijańskiego! Po pierwsze jutro na kanale Asfalt Records premiera klipu do utworu „Nieaktualne” – opowieści o miłosnych rozterkach, które towarzyszyły z pewnością niejednemu z nas. Po drugie, ze względu na częściowe odmrożenie gospodarki, premiera płyty Sebastiana zostaje przyspieszona i odbędzie się już 12 czerwca! Z tej okazji dodatkowo publikujemy oficjalną tracklistę albumu.

Klip do utworu „Nieaktualne’ powstał przy wsparciu Maćka Rożka wywodzącego się z grupy artystycznej “Sfilmowani”. Za produkcję muzyczną utworu odpowiada Urb. Miks i mastering to dzieło DJ Haema. Poniżej przedstawiamy też pełną trackliste, a także listę producentów muzycznych współpracujących z Sebastianem Fabijańskim przy jego debiucie. 

Album na AsfaltShop.pl


W sieci nowy numer od Wac Toja gościnnym udziałem Bambaxa!

Fresh N Dope Airlines znosi limity łącząc artystów z różnych stron świata. Żadnych ograniczeń. Żadnych barier. Lot bez granic. Witaj na pokładzie!


Zbuku prezentuje ostatni (przed premierą) klip promujący swój nadchodzący solowy albym „Wiem Co Jest 5”! Sprawdźcie koniecznie „Main Craft” i piszcie w komentarzach, jak Wam siadł singiel.

Album zamówicie na preorder.pl


Do Chillwagonu dołączył kolejny zawodnik. Jest nim Olszakumpel! W sieci nowy numer! /\


Theodor, teraz znany jako ATLewadnowski wrzucił do sieci nowy numer, który nie promuje żadnego projektu, ale jest dobrym numerem!


Kaz Bałagane wrzucił do sieci nowy numer pt: „Zegar”. Gościnnie w numerze udzielił się Kabe, za produkcję odpowiada Chris Carson.


Tymek, Trill Pem, Wac Toja, Szymi Szyms, Stamir, Szopeen, PlanBe i Siles nagrali wspólny numer jako Fresh N Dope Family Van. Za produkcję numeru odpowiada Favst!


MASKY to projekt dwóch artystów, którzy chronią wszelkie informacje na swój temat. Twarze ukrywają za maskami. Nie podają danych personalnych. Jak słyszymy w ich singlu „Lexus”: „idą po je..ne sześć zer”.

Muzycy występują pod pseudaonimami X i Y, a w sieci pojawił się ich pierwszy teledysk „Lexus”. Dosadny tekst i nowoczesny beat to wizytówka zespółu. Nie ma ładnych opakowań. Nie ma sztucznych uśmiechów. Są za to mocne słowa i wyrazisty przekaz

Tworzący MASKY X i Y z polską sceną muzyczną związani są od wielu lat. Projekt to swoisty bunt przeciw światu opartemu na kulcie wizerunku. Artyści chcą żeby to przede wszystkim muzyka przemawiała w ich imieniu. Stylistycznie twórczość MASEK najłatwiej sklasyfikować jako współcześnie brzmiący hip hop. Nie brak na tym polu eksperymentów z soundem, który rozpościera się od trapu po klubowy g-house.