niumicpl@gmail.com

Visioners Label zamyka działalność! Nowy singiel od Guovy! #DziejeSie

Visioners Label zamyka działalność! Nowy singiel od Guovy! #DziejeSie

Visioners Label zamknęło swoją działalność! Guova wrzuciła do sieci nowy singiel, podobnie z resztą jak Bob One i Bas Tajpan którzy zaserwowali nam przedpremierowo nowy numer, do tego Intruz na kanale Step Records, i lekka afera z szesnastką Tede.


blenderrap | Visioners Label kończy działalność

Visioners Label który powstał zaledwie rok temu kończy swoją działalność!

Zespół Visioners wystosował oficjalne oświadczenie w sprawie zakończenia swojej działalności:

„Z dniem dzisiejszym Visioners Label zamyka swoją działalność.
Dziękujemy wszystkim tym, którzy kupowali nasze wydawnictwa i wspieralimnasz biznes. Formuła w jakiej powołaliśmy label wyczerpała się, dlatego podjęta została decyzja o zakończeniu jego działalności! Wszystkim
Artystom, z którymi współpracowaliśmy oraz planowaliśmy podjąć
współpracę dziękujemy i życzymy sukcesów!
W związku z powyższym likwidujemy Sklep WWW.VISIONERS.PL !!! Do
wyczerpania zapasów – PRODUKTY, które się w nim znajdują można nabyć wbardzo okazyjnych cenach!!!”

Pozdrawiamy,
Zespół Visioners 


Guova zapowiedziała swoje #Hot16Challenge na poniedziałek, a tymczasem zaprasza do odsłuchu nowego numeru pod tytułem „Jeszcze Będzie Dobrze”, który mówi o kwarantannowych rozterkach :D. Za produkcję utworu odpowiada Johnny Beats.


W najbliższy piątek, 8.05, odbędzie się premiera longplay’a „Teraz” Bob One’a i Bas Tajpana. Jeszcze tylko do czwartku do końca dnia na www.MaxFloSklep.pl trwa pre-order albumu duetu. Dziś (6.05) na MaxFloRecTV trafił ostatni przed premierą wideosingiel. W tytułowym numerze z płyty gościnnie wystąpił Rahim

Album „Teraz” to płyta dość różnorodna. Bob One i Bas Tajpan opisują na niej aktualne wydarzenia oraz towarzyszące im uczucia – to co „tu i teraz”. Krążek jest 1. w historii pełnowymiarowym wydawnictwem duetu. Dotychczas artyści wydali epkę „Wszystko na sprzedaż” oraz mixtape „Po swojemu vol. 1”.

Najnowszy, tytułowy singiel nagrany został z gościnnym udziałem Rahima. Produkcją muzyczną utworu, jak i całej płyty zajął się Bob One. Za realizację teledysku do „Teraz” odpowiada ekipa Grube Filmy.

Album na MaxFloSklep.pl


OTSOCHODZI, AKTIVIST & ASFALT SHOP

AKTIVIST-Otsochodzi- » Aktivist! Koncerty Wywiady Wydarzenia ...

Cover story o Otsochodzi autorstwa Filipa Kalinowskiego i Karola Grygoruka (foto) stało się doskonałą okazją do niecodziennej dystrybucji nowego, wiosennego numeru „Aktivista”. Zamknięcie lokali, w których do tej pory mogliście znaleźć świeży numer pisma nie powstrzyma premiery periodyku, który od 6 maja otrzymają na bieżąco klienci internetowego Asfalt Shopu. Majowy „Aktivist” jako ciekawy gratis w każdej paczce Asfalt Shop to dla nas hasło na miarę #zostańwdomu, szczególnie, że od początku kwietnia trwa akcja #darmowadostawa, dzięki której wszystkie produkty Asfalt Records sklep wysyła bez kosztów wysyłki. 

W numerze oprócz wywiadu z Otsochodzi znajdziecie też rozmowę z Rosalie. o tym, co w modzie lubi najbardziej oraz sylwetki najciekawszych młodych polskich projektantów. Ponadto duet UAU Project opowiada o tym, jak projektować ładne rzeczy z poszanowaniem środowiska naturalnego, a Thang Log Do zdradza na czym polega sekret tak lubianej przez wszystkich zupy pho. W numerze także nieoczywiste recenzje muzyczne i minimalistyczne miejskie pejzaże Marii Kiesner. Numer „Aktivista” z Otsochodzi na okładce dostępny jest też w wersji cyfrowej na www.aktivist.pl

Tymczasem już od 11 maja otwieramy podwoje sklepu stacjonarnego na Tamce 37 w Warszawie czyli naszego Asfalt Coffee & Vinyl. Kawa tylko na wynos, ale płyty możecie przeglądać na miejscu. Prosimy o stosowanie środków dezynfekcyjnych i maxymalnie o czterech gości w sklepie. Na miejscu oczywiście świeżutki „Aktivist”.


Intruz prezentuje kolejny klip do numeru „Jak wagony”, na którym gościnnie ukazał się Dawid Obserwator. Za warstwę muzyczną odpowiada Phono CoZaBit, a klip wykonał Filop Studio. Premiera albumu „Lokalny chłopaczek” trafi na sklepowe półki 29 maja 2020roku.

Album za preorder.pl


Niedawno pisałem że StoproRap zostało sprzedane, a tu już w wytwórni pojawił się pierwszy artysta nowej odsłony StoproRap jest jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów w kraju – DJ Decks.


Tede wrzucił do sieci drugą część #Hot16Challenge i odpalił sprzedaż serii koszulek z własnym logiem całej akcji. Ruch ten skrytykował Solar a razem z nim Bedoes.

„Brak informacji na temat tego, że zysk ze sprzedaży został przeznaczony na cele charytatywne. Uważam, że jest to niesmaczne i nieuczciwe” napisał Solar na instastory, odnosząc się także do zawartych w zwrotce wersów o samej zbiórce:

„#Hot16Sequel, dla wszystkich niezwykłe
Nazywają to „nowa normalność”, ale ja jakoś tego nie łyknę
I cele faktycznie szczytne, ale serio tak liczysz na hajs mój?
Bitches, co miesiąc płaciłem szczyptę, płacąc podatki państwu”

Tu Solar zaznaczył, że rozumie, ale nie podoba mu się jedynie spieniężanie samej akcji, proponuje też Tedemu co w tej sytuacji zrobić. Do tematu odniósł się także Bedoes, który również skrytykował ruch Tedego w tym kierunku.