Oxon, Te-tris, Zeus, Bisz, Sławy, DGE i Peja || #Hot16Challenge2

Oxon, Te-tris, Zeus, Bisz, Sławy, DGE i Peja || #Hot16Challenge2

Oxon, Te-Tris, Zeus, Bisz, Peja, donGuralesko, Dwa Sławy, Syny, PLK, Kafar Dix37, Wojtas i Laikike1 to 12 najciekawszych zwrotek w #Hot16Challenge z ostatnich 24 godzin. Sprawdzicie je niżej \/.


Chwilę nie było Oxona, ale „przyszedł z piekła” i odpowiedział na nominacje od Hase, Adixa i Peji, a do tego zrobił to w mocnym stylu na bicie który wyprodukował Sarnvla! Przy okazji do kolejnej rundy nominowani zostali: Kojot, FonoPe, Marzec, Dziki Trener, Czajnik oraz Chris Webby.


Od jakiegoś czasu nieaktywny na scenie, a nominowany przez Przemka Fergusona i PlanaBe – Te-Tris, wrzucił do sieci #HotDouble16Challenge, a jednocześnie jedną z najlepszych zwrotek w tej edycji #Hot16Challenge. Nominacje dostali Vae Vistic, Nerwus, Milu, J Cole i Sebastian Fabijański. Za beat odpowiada soSpecial.


Zeus też nagrał swoją szesnastkę! I to w swoim starym stylu! Do kolejnej rundy nominował Joteste, Insespr (RHX), Sanah, Katarzynę Bondę i prezydenta Andrzeja Dudę!


Bisz umieścił swoje #Hot16 na swoim profilu na facebook’u i nagrał mocną zwrotkę na raz, bez cięć przed kamerką! Do kolejnej rundy nominował Klarenza, Hrypę i Superstyle.


Urodzony w roku smoka Rychu Peja nadrobił nominację z pierwszej edycji, dodał do tego drugą edycję i dwie nominacje i nagrał #Hot32Challenge. Do dalszej rundy nominowani zostali KaeN, AdMa, Kobra, Respo, GSP, Jeru the Damaja.


To DGE sku***syny, ten od lirycznej zadymy, który bez brody wlatuje ze swoją mocną szesnastką! Nominacje od poznańskiego rapera dostali Kaczor, Sheller, Paprodziad i Sido. Bit zrobił Lex Caesar.


Astek i Rado Radosny, oddzielnie, a jednak razem, nagrali on-line swoją mocną szesnastkę i do dalszej zabawy nominowali Hocus Pocus, Afront, Jarecki & BRK, Igo, Hermes, Młody Jedi.


Syny w gęstym dymie, prosto z okna wrzucili swoje szesnaście wersów i nominowali do dalszej gry Behemotha, Tonfe, Józefa Jakuba Orlińskiego, Brodkę i Adama Struga.


Paluch nominował PLK, a ten odpowiedział na wyzwanie! Szkoda jedynie że zwrotka wleciała na kanał BOR, a nie na kanał PLK, bo być może #Hot16Challenge podbiłoby Francję, ale tak chciał francuski raper. Nominacji nie było.


Mimo konfliktu z SBM, Kafar odpowiedział na nominację do #Hot16Challenge i nagrał swoją zwrotkę. Props! Do dalszej gry nominował całe podziemie, Rogala DDL, Jongmena, PW, MR, HG, Wąsa&Koksa.


Do gry dołączył nominowany przez Bonsona – Laikike1 i wrzucił do sieci swoją szesnastkę! Przy okazji nominacje otrzymali Ania Dąbrowska, Sitek, Młody Dyzma i El Sitokapanu.


Wojtas którego nominował Borixon wszedł do studia, w mocno old-schoolowym stylu nagrał szesnastkę i nominował Liroya, Radoskóra, Pęku, Morusa i TRL-a.


Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge. Całą akcję można śledzić na stronie hot16challenge.network.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.