niumicpl@gmail.com

Borixon, Undadasea, Mielzky, Tymek i Skip || Hot16Challenge2

Borixon, Undadasea, Mielzky, Tymek i Skip || Hot16Challenge2

Mamy dziś dzień pełen gorących szesnastek! Swoje zwrotki do #Hot16Challenge nagrali Borixon, Undadasea, Mielzky, Tymek i Skip! Powoli nam się to wyzwanie powiększa bo jak wiadomo, z każdą zwrotką pojawiają się kolejne nominacje!


Borixon podziękował Macie za nominacje i nawinął mocną zwrotkę na bicie SecretRanka! Przy okazji nominował do dalszej rundy VNM-a, Lukasyno, Wojtasa, Okiego, Qrego i Tate Maty!


Miły ATZ nominował Undadasea i Mielzkiego do udziału w #Hot16Challenge, a oni to zrobili!

Jako pierwsze wleciało #Hot16Challenge od Udnadasea, a oni nominowali Peję, Ryszarda Rynkowskiego i Furiata NH.

Później wleciało #Hot16 od Mielzkiego, po którym nie spodziewalibyście się follow’upów do Klocucha. Mielon nominował Kabe, Okiego i Dwa Sławy.


Skip, czyli 1/2 duetu Miętha odpowiedział na wyzwanie do #Hot16Challenge i nagrał swoją zwrotkę. Do dalszej gry nominował Tymka, PlanBe, Sarę Jaroszyk, Jareckiego i TiDUSa (((+)))


Skip nominował Tymka, a ten momentalnie odpowiedział! Przy okazji pamiętajcie o „Vestige” czyli charytatywnej płycie Tymka, która wesprze walkę z obecnie panującą pandemią Koronawirusa. Cały dochód z płyty zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego. Album zamówicie tu:
https://shop.freshndope.net. Do dalszej rundy Tymek nominował: Trill Pema, Awicha, Jerzyka Krzyzyka, Coals i Mekala.


Skorup odpowiedział na zaproszenie Kękę, i nagrał swoja zwrotkę! Nominował przy tym Bu , Matis , Angie , Karo Glazer


Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem. Zbiórka dostępna jest pod adresem: http://siepomaga.pl/hot16challenge. Całą akcję można śledzić na stronie hot16challenge.network.